Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Čas klidu a pohody, štěstí a lásky. Vánoce se kvapem blíží a ještě než si začneme užívat všech kouzelných chvilek, musíme se zamyslet, čím potěšíme své nejbližší pod vánočním stromečkem.

Protože oblečení si radši každý koupí sám, lásce ke knihám nepropadne každý a volba správného parfému je často ošemetná, dáváme v Domdecu přednost kosmetice. Takový dárek se hodí jak pro maminky a tatínky, tak i babičky, sourozence či milovaného partnera. Zkrátka a dobře: kosmetikou nikdy neuděláte krok vedle - a luxusní kosmetikou značky Baylis & Harding povede vaše cesta tím nejlepším směrem!

Šťastné a veselé s kosmetickými sadami Baylis & Harding, Domdeco
Šťastné a veselé s kosmetickými sadami Baylis & Harding, Domdeco


Atmosféra anglických Vánoc nám letos naprosto učarovala. Stačí se podívat na jednu z nádherných kosmetických sad od Baylis & Harding a hned vás přepadne chuť na vánoční cukroví a zpěv koled. Kromě dokonalého designu jednotlivých produktů i luxusního balení celých sad se z tekutých mýdel, sprchových gelů, tělových krémů i pěn do koupele stává přepychový dárek, který není potřeba dál zdobit vánočním papírem nebo mašlemi.

Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco
Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco


Barevné ladění sad je propojeno s nejrůznějšími květinovými, ovocnými i kořeněnými vůněmi. Vedle tónů mandarinky a grapefruitu můžete přičichnout k okouzlující kombinaci granátového jablka a fíku, akcentům jojoby, hedvábí a mandlového oleje či romantickému aroma okvětních lístků růže. Pány jistě potěší kosmetika pro péči o tělo, obličej i vousy se zázvorem a limetkou či designová láhev s pěnou do koupele vonící po pravém ginu. Mimo to nechybí ani ryze vánoční sada plná typických vůní sladkých tyčinek, peprmintových lízátek a vanilkové polevy, které vám připomenou kouzlo Vánoc na každém kroku.

Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco
Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco


Pokud chcete věnovat víc než kosmetiku, můžete zvolit jednu ze sad obohacenou o dárek v podobě cestovního hrnečku, pohodlných pantoflí nebo měkkých pletených ponožek, které spolehlivě zahřejou i v těch nejchladnějších zimních dnech.

Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco
Kosmetické sady Baylis & Harding, DomdecoVíce informací najdete na www.domdeco.cz
 
Tagy: Fragonito

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.