Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Čas klidu a pohody, štěstí a lásky. Vánoce se kvapem blíží a ještě než si začneme užívat všech kouzelných chvilek, musíme se zamyslet, čím potěšíme své nejbližší pod vánočním stromečkem.

Protože oblečení si radši každý koupí sám, lásce ke knihám nepropadne každý a volba správného parfému je často ošemetná, dáváme v Domdecu přednost kosmetice. Takový dárek se hodí jak pro maminky a tatínky, tak i babičky, sourozence či milovaného partnera. Zkrátka a dobře: kosmetikou nikdy neuděláte krok vedle - a luxusní kosmetikou značky Baylis & Harding povede vaše cesta tím nejlepším směrem!

Šťastné a veselé s kosmetickými sadami Baylis & Harding, Domdeco
Šťastné a veselé s kosmetickými sadami Baylis & Harding, Domdeco


Atmosféra anglických Vánoc nám letos naprosto učarovala. Stačí se podívat na jednu z nádherných kosmetických sad od Baylis & Harding a hned vás přepadne chuť na vánoční cukroví a zpěv koled. Kromě dokonalého designu jednotlivých produktů i luxusního balení celých sad se z tekutých mýdel, sprchových gelů, tělových krémů i pěn do koupele stává přepychový dárek, který není potřeba dál zdobit vánočním papírem nebo mašlemi.

Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco
Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco


Barevné ladění sad je propojeno s nejrůznějšími květinovými, ovocnými i kořeněnými vůněmi. Vedle tónů mandarinky a grapefruitu můžete přičichnout k okouzlující kombinaci granátového jablka a fíku, akcentům jojoby, hedvábí a mandlového oleje či romantickému aroma okvětních lístků růže. Pány jistě potěší kosmetika pro péči o tělo, obličej i vousy se zázvorem a limetkou či designová láhev s pěnou do koupele vonící po pravém ginu. Mimo to nechybí ani ryze vánoční sada plná typických vůní sladkých tyčinek, peprmintových lízátek a vanilkové polevy, které vám připomenou kouzlo Vánoc na každém kroku.

Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco
Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco


Pokud chcete věnovat víc než kosmetiku, můžete zvolit jednu ze sad obohacenou o dárek v podobě cestovního hrnečku, pohodlných pantoflí nebo měkkých pletených ponožek, které spolehlivě zahřejou i v těch nejchladnějších zimních dnech.

Kosmetické sady Baylis & Harding, Domdeco
Kosmetické sady Baylis & Harding, DomdecoVíce informací najdete na www.domdeco.cz
 
Tagy: Domdeco

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.