Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Před 10 lety vytvořil Manolo Blahnik nadčasové boty, které by se mohly považovat za diamantový prsten při žádání o ruku. Ano, mluvíme tady o lodičkách od pana Božského pro Carrie Bradshaw.

Také jste skoro nedýchali při romantické scéně v šatně, kdy pan Božský přišel v rukou modrý poklad, poklekl a vyjádřil se? Je to tak, stárneme, už je to 10 let, co byl film natočen. Bylo to na jaře 2008, kdy návrhář představil saténové lodičky Hangisi zdobené sponou z krystalů, v ikonické modré barvě.

Od té doby, kdy elegantní Hangisi spatřily světlo světa, byly vyrobeny ze 100 různých materiálů a barevných variací i v sedmi různých výškách podpatků. Po deseti letech je model stále velice oblíbený a k oslavám tohoto výročí Manolo Blahnik vytvořil limitovanou kolekci A Decade of Love, věnovanou právě Sexu ve městě.

Modely z limitované kolekce budou dostupné, jak v nízké verzi, tak ve výšce podpatku 70 a 105 mm.

Nejpodobnější originálnímu designu jsou saténové Hangisi Decade s na boku vyšitými slovy "A Decade of Love", kterým nechybí spona tentokrát doplněná modrými kamínky. Jsou dostupné také v nízké verzi a k zakoupení v butiku Manolo Blahnik New York.

Hangisi Decade, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik
Hangisi Decade, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik


Model Cosmo věnovaný oblíbenému koktejlu čtveřice přítelkyň v modrém, růžovém a šedém odstínu bude dostupný v Saks Fifth Avenue.

Hangisi Cosmo, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik
Hangisi Cosmo, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik


V neposlední řadě legendární návrhář obuvi vytvořil univerzální černo bílý model, který je popsán slovem Love. Ten bude dostupný v obchodech Manolo Blahnik, Bergdorf Goodman, Nordstrom, Saks and Barneys.

Hangisi Love, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik
Hangisi Love, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik


A nechybí ani speciální NYC styl (další model dostupný v obchodě Manolo Blahnik), který vzdává poctu New Yorku jako páté hlavní postavě fenoménu zvaném Sex ve městě.

Hangisi NYC, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik
Hangisi NYC, kolekce A Decade of Love, Manolo Blahnik


zdroj: www.manoloblahnik.com
 
Tagy: Manolo Blahnik

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.