Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Únava, nespavost a nachlazení značí vyčerpání organismu. Jak jej ale nastartovat při pochmurném počasí? Vyzkoušejte oxygenoterapii nebo-li kyslíkovou terapii, která je prováděna pomocí koncentrovaného až 95% kyslíku. Funguje jako léčebná kůra a prevence.

Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA
Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA


Oxygenoterapie je léčebná a regenerační metoda založená na inhalaci přiměřených dávkách kyslíku. Organismus tak může dostat až 90 - 95 % kyslíku.

"Terapie je určená na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni. Dokáže vás zbavit únavy, zlepší látkovou výměnu, posílí imunitu a tělo očistí od toxinů. Je vhodná hlavně pro lidi s dýchacími problémy, při astmatu a bronchitidě. Po oxygenoterapii se náš nervový systém uklidní, mozkové buňky budou zregenerované a zvýší se koncentrace mozkové činnosti," sděluje Renata Janulíková z Diamond SPA. Oxygenoterapie působí velmi dobře i na pleť, pěkně ji vypne a vyhladí vrásky. Účinná je i při bolestech hlavy a migrénách.

Mezi hlavní účinky patří: zvýšení tělesné energie, zlepšení krevního oběhu, posílení imunity, zlepšení metabolismu, zmírnění bolestí hlavy, odstraňování strachu a deprese, obnovuje zdravý a kvalitní spánek, snižuje nebezpečné důsledky stresu, pomáhá zvyšovat koncentraci a zlepšuje paměť a celkově omlazuje celé tělo.

Oxygenoterapii můžete vyzkoušet v novém salonu Diamond SPA, a to po dobu 10, 15 nebo 20 minut. Cena se pohybuje v rozmezí 199 Kč až 350 Kč.

Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA
Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA

 
Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.