Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Únava, nespavost a nachlazení značí vyčerpání organismu. Jak jej ale nastartovat při pochmurném počasí? Vyzkoušejte oxygenoterapii nebo-li kyslíkovou terapii, která je prováděna pomocí koncentrovaného až 95% kyslíku. Funguje jako léčebná kůra a prevence.

Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA
Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA


Oxygenoterapie je léčebná a regenerační metoda založená na inhalaci přiměřených dávkách kyslíku. Organismus tak může dostat až 90 - 95 % kyslíku.

"Terapie je určená na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni. Dokáže vás zbavit únavy, zlepší látkovou výměnu, posílí imunitu a tělo očistí od toxinů. Je vhodná hlavně pro lidi s dýchacími problémy, při astmatu a bronchitidě. Po oxygenoterapii se náš nervový systém uklidní, mozkové buňky budou zregenerované a zvýší se koncentrace mozkové činnosti," sděluje Renata Janulíková z Diamond SPA. Oxygenoterapie působí velmi dobře i na pleť, pěkně ji vypne a vyhladí vrásky. Účinná je i při bolestech hlavy a migrénách.

Mezi hlavní účinky patří: zvýšení tělesné energie, zlepšení krevního oběhu, posílení imunity, zlepšení metabolismu, zmírnění bolestí hlavy, odstraňování strachu a deprese, obnovuje zdravý a kvalitní spánek, snižuje nebezpečné důsledky stresu, pomáhá zvyšovat koncentraci a zlepšuje paměť a celkově omlazuje celé tělo.

Oxygenoterapii můžete vyzkoušet v novém salonu Diamond SPA, a to po dobu 10, 15 nebo 20 minut. Cena se pohybuje v rozmezí 199 Kč až 350 Kč.

Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA
Prodýchejte se ke zdraví, Diamond SPA

 
Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.