Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pod křídly ryze Česko-slovenské společnosti FAnn parfumerie, vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu - FAnn Beauty Atelier. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby, netradiční spojení koncept storu s tradiční parfumerií.

FAnn Beauty Atelier
FAnn Beauty Atelier

FAnn Beauty Atelier
FAnn Beauty Atelier


"Jsem přesvědčen, že FAnn Beauty Atelier bude dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišeného, než na co byli u nás doposud zvyklí." Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií.

FANN BEAUTY ATLIER je citlivě zasazen do historické části v srdci Prahy. Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty. Celé horní patro je zasvěceno luxusní péči o pleť, ve které nechybí komfortní VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku Made in Czechoslovakia a speciální certifikovaný švýcarský přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty konzultanty jsou z dílny skvělého českého návrháře se slovenskými kořeny s úžasným přesahem do kosmetického průmyslu, kterým je Miro Sabo.

Přízemí FAnn Beauty Atelier
Přízemí FAnn Beauty Atelier

FAnn Beauty Atelier
FAnn Beauty Atelier


FAnn Beauty Atelier uvádí 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou tyto značky k dostání zejména v beauty koncept storech. Na našem lokálním trhu mají premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru. K dispozici jsou také v e-shopu www.fann.cz/beautyatelier.

Otevření FAnn Beauty Atelieru není pouze událostí roku 2018, je to jeden z nejzásadnějších momentů v historii FAnn parfumerií.

FAnn Beauty Atelier
Jungmanovo náměstí 6, Praha 1


FAnn Beauty Atelier
FAnn Beauty Atelier
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.