Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Fenomenální silvestrovskou párty kolekci přináší Reserved exkluzivně ve spolupráci s britským VOGUE.

Tato speciální závěrečná kolekce roku nabízí deset párty kousků na zimní sezónu, ze kterých sálá energizující glamour doba Studia 54. Navržené byly speciálně tak, aby se z elegantního koktejlového večeru v mžiku stala probdělá noc na tanečním parketu.

Redaktoři Vogue Dena Giannini a Holly Roberts po celý rok úzce spolupracovali s designéry značky Reserved v designových studiích ve Varšavě, kde se společně rozhodovali o správné náladě kolekce, siluetách, výběru látek a detailů, aby nakonec tuto závěrečnou kolekci přivedli na svět. Inspirováni poslední nocí roku spojili svůj talent, vášeň pro módu a design, aby vytvořili tuto capsule kolekci, kterou si zákazníci Reserved a čtenáři Vogue oblíbí a zamilují.

Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue
Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue

Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue
Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue


Vydavatelka britského Vogue, Vanessa Kingori, řekla: "Jsme nadšeni, že na první módní kolekci britského Vogue můžeme spolupracovat právě se značkou Reserved. Naše partnerství se společností Reserved signalizuje novou vzrušující příležitost a tato unikátní spolupráce umožňuje britskému Vogue se snáze přiblížit svým čtenářům. Značce Reserved se již podařilo prosadit na britském módním trhu a nám je ctí být součástí jejího růstu ve Velké Británii i mimo ni."

Tancujte do svého vlastního rytmu v siluetách inspirovaných 70. léty, v kolekci na vás čekají - šortky z umělé kůže, metalické disco topy s vycpanými rameny a asymetrické stříbrné brokátové minišaty. Nebo se od hlavy až k patě zahalte do dekadence ve stylu glamour - ikonické šaty poseté flitry nebo jiskřivý overal s hlubokým výstřihem do písmene V. V kolekci samozřejmě nechybí ani klasické malé černé, ideální pro každou sezónu. Ať už si vyberete široké kalhoty s vysokým pasem a smokingovým sakem nebo šaty v plyšovém sametu zdůrazňující každou křivku - připravte se letos s kolekcí Reserved x Vogue opravdu zazářit.

Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue
Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue


Prezident a spoluzakladatel značky Reserved, Marek Piechocki, komentuje: "Jsme neuvěřitelně hrdí na to, že jsme se spojili s britským Vogue pro první spolupráci tohoto typu. Zákazníci Reserved po celém světě čerpají inspiraci z britského Vogue a my se snažíme stále hledat nové způsoby, jak je nadchnout a poskytnout tu nejlepší možnou kolekci sezónu po sezóně."

Ve velikosti XS-XL s cenami od 499 Kč provede tato kolekce nadcházející večírkovou sezónou opravdu každého.

Kolekce "Curated by British Vogue" (pod záštitou britského Vogue) je exkluzivně odhalena v lednovém čísle britského Vogue, které je v prodeji od 7. prosince. Zákazníci Reserved mohou ve stejnou dobu na londýnské pobočce na Oxford Street začít novou kolekci obdivovat osobně. Celosvětové odhalení kolekce proběhlo již na webových stránkách
www.reserved.com ve čtvrtek 6. prosince.

#ReservedxVogue

Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue
Silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue


O značce RESERVED
Reserved je momentálně k dispozici v 18 evropských zemích a 5 zemích na Blízkém Východě. Dohromady Reserved tvoří síť více než 450 obchodů s vlajkovými prodejnami v hlavních městech módy jako je Londýn, Berlín, Moskva a Tel Aviv. Módní svět pro Reserved nezná hranice - inspiraci čerpá ve světě umění, mezinárodní kultury a odvážném stylu světových módních influencerů. Právě proto svým zákazníkům Reserved nabízí nové produkty každý týden. LPP SA je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oděvních firem v regionu střední a východní Evropy, působí v Polsku i v zahraničí již více než 25 let. LPP SA spravuje 5 módních značek: Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay. Společnost vlastní síť více než 1700 kamenných a internetových obchodů. Zaměstnává přibližně 25 000 lidí v kancelářích a prodejnách v Evropě, Asii i Africe. Společnost LPP SA je kótována na Warsaw Stock Exchange jako součást indexu WIG20 a patří k prestižnímu indexu MSCI Poland.

O BRITISH VOGUE
Britský Vogue je po vice než 100 let módní světovou biblí. Pod dohledem šéfredaktora Edward Enninful britská Vogue opěvuje rozmanitost ve všech možných formách - včetně rasy, sexuality, věku a sociálního zázemí. Britský Vogue představuje svět, v němž žijeme a zároveň čtenářům přináší inspiraci skrze talenty z Velké Británie a celého světa. Britská Vogue zůstává kulturním barometrem, který znázorňuje módu v kontextu širšího pojetí světa - jak se oblékáme, bavíme, co jíme, posloucháme, sledujeme, kdo nás inspiruje, vede nebo vzrušuje. Od svých počátků až dodnes britský Vogue následuje tři principy: závazek k vizuální dokonalosti, investice do příběhů a optimistický pohled redakce. www.vogue.co.uk.
 
Tagy: Reserved

Tagy kolekce: podzim-zima 2018 | Vánoce 2018


Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.