Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pokud vaše srdce plane láskou, na blížící se svátek svatého Valentýna prostě nesmíte zapomenout! Přestože svou drahou polovičku můžete lichotkami zahrnovat každý den, 14. února se od vás bude jistě očekávat o trochu větší gesto. Pro všechny, kteří se každým rokem snaží vymyslet něco nového a originálního, přinášíme várku těch nejromantičtějších dárků, jež učarují každé zamilované duši.

Stále si myslíte, že vaši ženu nejvíce potěší čokoládová bonboniéra nebo náruč plná květin? Přestože se jedná o krásný a tradiční dárek, zkuste letos něco nového! Co třeba luxusní kosmetiku laděnou do romantických tónů? Oblíbené značky Panier des Sens, Scottish Fine Soaps, Jeanne en Provence či Le Petit Olivier dbají nejen na kvalitní složení svých pečujících produktů, ale i vytříbený vzhled, jenž řekne leccos za vás.

Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca
Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca


Darovali jste své partnerce kosmetiku k Vánocům a nechcete se opakovat? Pak vsaďte na svíčku, která zahalí její smysly oparem lásky! Opojná vůně rudých růží nebo pivoněk svíček Village Candle a DW Home vytvoří tu nejsmyslnější atmosféru, po níž při oslavách oba jistě zatoužíte. A jako doplněk můžete do vašeho hnízdečka lásky vybrat i jednu ze zamilovaných figurek Willow Tree.

Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca
Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca


V Domdecu nezapomněli ani na muže, kteří by při valentýnském hýčkání neměli být opomíjeni! Potěště partnera kvalitní pánskou kosmetikou nebo designovou holící pomůckou, která zpestří každé jeho ráno. Od značek Hawkins&Brimble, Percy Nobleman či Scottish Fine Soaps se mu dostane té nejlepší péče!

Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca
Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca


Více informací a zamilovaných produktů najdete na www.domdeco.cz.

Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca
Zamilujte se na Valentýna do romantiky z Domdeca

 
Tagy: Fragonito

Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.