Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku, který kterou slavná italská značka Salvatore Ferragamo otevírá novou kapitolu v historii svých dámských parfémů.

Mladistvě jiskřivá a opulentně svěží kaskáda tónů vyvolává pocit radosti ze života, navozuje optimismus a přináší s sebou třpytivou energii. Dámská Amo Ferragamo Flowerful probouzí fantazii a přenáší nás do svobodného světa, jaký milujeme - plného barev, snění, dobrodružství a krásy.

Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie
Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie


Originálně tvarovaný flakónek Amo pableskující duhovými odstíny byl vytvořen pomocí nové technologie PrismaTM, při níž dochází k jedinečné interakci mezi světlem a sklem. Svým pojetím připomíná slavný "květinový podpatek", který si legendární obuvník hvězd Salvatore Ferraga mo nechal patentovat v roce 1939.

Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie
Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie


Celou kompozici otevírá autorka vůně Marie Salamagne klasickým italským, svěže nahořklým akordem kombinujícím květy citrusu yuzu s černým rybízem. Srdce tepe v květinově ovocném rytmu, jemuž dominují bílé pivoňky, jasmín a švestkové květy. V samém závěru se dostávají ke slovu sušší smyslné tóny vanilky, ušlechtilého světlého dřeva a pižma.

"Chtěla jsem vytvořit takovou vůni, která by vás každý den donutila usmát se a v duchu se projít duhovou zahradou plnou rozkvetlých stromů, keřů i květinových záhonů. Proto jsem volila květy a tóny, které patrně v přírodě na jednom místě nepotkáte, ale tady vytvořili harmonický a svěží proud pozitivní energie," objasňuje Marie Salamagne.

hlava: yuzu, černý rybíz
srdce: pivoňka, jasmín, švestkové květy
základ: vanilková orchidej, pižmo, ušlechtilé dřevo

Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie
Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie


Eau de Toilette, 30 ml, 1 399 Kč
Eau de Toilette, 50 ml, 2 019 Kč
Eau de Toilette, 100 ml, 2 729 Kč
Bath and shower gel, 200 ml, 839 Kč
Body lotion, 200ml, 969 Kč


K dostání exkluzivně ve
FAnn parfumeriích.
 
Tagy: FAnn parfumerie | Salvatore Ferragamo

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.