Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku, který kterou slavná italská značka Salvatore Ferragamo otevírá novou kapitolu v historii svých dámských parfémů.

Mladistvě jiskřivá a opulentně svěží kaskáda tónů vyvolává pocit radosti ze života, navozuje optimismus a přináší s sebou třpytivou energii. Dámská Amo Ferragamo Flowerful probouzí fantazii a přenáší nás do svobodného světa, jaký milujeme - plného barev, snění, dobrodružství a krásy.

Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie
Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie


Originálně tvarovaný flakónek Amo pableskující duhovými odstíny byl vytvořen pomocí nové technologie PrismaTM, při níž dochází k jedinečné interakci mezi světlem a sklem. Svým pojetím připomíná slavný "květinový podpatek", který si legendární obuvník hvězd Salvatore Ferraga mo nechal patentovat v roce 1939.

Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie
Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie


Celou kompozici otevírá autorka vůně Marie Salamagne klasickým italským, svěže nahořklým akordem kombinujícím květy citrusu yuzu s černým rybízem. Srdce tepe v květinově ovocném rytmu, jemuž dominují bílé pivoňky, jasmín a švestkové květy. V samém závěru se dostávají ke slovu sušší smyslné tóny vanilky, ušlechtilého světlého dřeva a pižma.

"Chtěla jsem vytvořit takovou vůni, která by vás každý den donutila usmát se a v duchu se projít duhovou zahradou plnou rozkvetlých stromů, keřů i květinových záhonů. Proto jsem volila květy a tóny, které patrně v přírodě na jednom místě nepotkáte, ale tady vytvořili harmonický a svěží proud pozitivní energie," objasňuje Marie Salamagne.

hlava: yuzu, černý rybíz
srdce: pivoňka, jasmín, švestkové květy
základ: vanilková orchidej, pižmo, ušlechtilé dřevo

Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie
Amo Ferragamo Flowerful, FAnn parfumerie


Eau de Toilette, 30 ml, 1 399 Kč
Eau de Toilette, 50 ml, 2 019 Kč
Eau de Toilette, 100 ml, 2 729 Kč
Bath and shower gel, 200 ml, 839 Kč
Body lotion, 200ml, 969 Kč


K dostání exkluzivně ve
FAnn parfumeriích.
 
Tagy: FAnn parfumerie | Salvatore Ferragamo

Tagy kolekce: podzim-zima 2018


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.