Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Vše se vším souvisí a pro dokonalou a pohodovou atmosféru je dobré zkombinovat všechny podněty, které naše smysly vnímají. V luxusním lobby prostoru pražského hotelu Emblem se v týdnu představila značky Mood Media, přední světová společnost poskytující prvotřídní designový zážitek pro zákazníky s podnikáním všech velikostí a odvětví. Příjemnou atmosféru vytváří pomocí správné kombinace hudby, vůně a obrazu, vytvářející hlubší emocionální spojení mezi značkami a spotřebiteli.

Představení značky Mood Media v hotelu Emblem
Představení značky Mood Media v hotelu Emblem


Mood dosahuje na více než 150 milionů zákazníků každý den prostřednictvím více než 500 000 poboček ve 100+ zemích po celém světě. Klienti společnosti Mood jsou podniky všech velikostí a odvětví na trhu, od světově nejuznávanějších prodejců a hotelů, až po fast foody, místní banky a tisíce malých podniků. Na základě studie, kterou si Mood Media nechali vytvořit, 78 % nakupujících celosvětově přiznává, že příjemná atmosféra v obchodě je klíčovým faktorem při jejich rozhodování v tom, zda v obchodě nakoupí či ne, a zda se zákazník ještě vrátí.

Hotel Emblem, představení značky Mood Media
Hotel Emblem, představení značky Mood Media


5hvězdičkový hotel Emblem je místem, kde se střetává jedinečná architektura s designovým interiérem a kvalitními službami, jež jsou hostům šité přesně na míru. Celkem 59 pokojů a 7 luxusních apartmánů nabízí příjemné útočiště všem, kteří se rozhodli objevovat krásy staré Prahy. Prostory ve stylu art deco navržené pro co nejvyšší komfort zahrnují mimo jiné i holistické lázně a prvotřídní hotelovou restaurace George Prime Steak.


EMBLEM HOTEL
Platnéřská 111/19, Praha 1
 Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.