Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka Kazar představuje kolekci pro nadcházející sezónu Be Proud, Be Yourself. Vstupte do světa nezávislosti a buďte sama sebou.

V rámci manifestu BE PROUD, BE YOURSELF, podporuje individualismus a odvahu při rozhodování o sobě, sází na nezávislost a svobodu volby, inspiruje k následování hlasu svého srdce a bytí sám sebou v každé situaci. Doprovázející lookbooková lifestylová fotogalerie byla pořízena v Los Angeles v Kalifornii. Představuje značku jako společníka na cestě, partnera na každý den a představuje jakousi emanaci svobody, síly a krásy. Produkty prezentované v kampani jsou odpovědí na potřeby současných žen a mužů. Příjemci zcela jistě ocení vysoce kvalitní materiály charakteristické pro naši značku stejně jako bohatou paletu barev, vzorů a modelů.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar


V nové kolekci Kazar bezpochyby najdete produkty odpovídající vašemu stylu, náladám a potřebám, bez ohledu na denní dobu či příležitost. Svůj styl obohatíte rovněž prostřednictvím modelů a vzorů navazujících na světové trendy. Na jaro Kazar navrhuje mimo jiné exotický, hadí potisk ve vkusném, minimalistickém matném provedení; přírodní etno motivy formou detailů z uzlů; delikátní a jemné tenké proužky rovněž jako četné odkazy na módní trendy ulice. Inspirací mnoha modelů bylo umění, a dokonce i graffiti. To je také důvod, že se v kolekci nachází produkty evokující akvarely s potiskem v sytých barvách. Doplňky s tímto motivem oživí i nejvíce monochromatické stylizace, přinášejíc jedinečný, nezapomenutelný charakter; skutečný wow efekt.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar


V kontextu barev jsou v kolekci vidět přední barvy sezóny. Extrémně módní, neutrální paleta není monotónní. Obsahuje různé odstíny béžové od krémového po písčitý; jemné, křemenné růže a fenomenální korál jenž je barvou letošního roku. Tento energický a živý odstín dokonale pasuje k hladkým látkám a jednoduchým, jemným střihům. Dalšími silnými barevnými akcenty jsou zemité, nasycené zelené; slunečné a teplé žluté, stejně jako sofistikované a elegantní vínové. Tato poslední barva vypadá výjimečně krásně a vznešeně v modelech ze semišové kůže.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar


Lookbook jaro/léto 2019 je důkazem toho, že Kazar nezapomíná na muže a rozhodně pro ně rozšiřuje nabídku. V této sezóně nejen sází na nejkvalitnější materiály a komfort, ale i na neobvyklý a velmi originální design. Pánové zde najdou obrovskou škálu motivů a modelů, díky nimž mohou někteří zdůraznit svůj styl, a jiní jej pro změnu vymezit. Kromě obuvi obchodní nabízí Kazar svým klientům rovněž široký výběr sneakersů a obuvi pro každodenní nošení v souladu se světovými trendy. Najdeme zde odvážné, módní prvky, jako jsou dekorativní pásky; potisky navazující na street art, prolamující monotonii, zajímavé barvy duhy, stejně jako extrémně módní úpletové a mnohem sportovnější modely. Odstíny blankytu, hluboká námořnická modř, lesní zeleň, minerální červeň a slunečná, energetická žluť jsou propozicemi pro ty, kteří hledají odvážnější doplňky, které osvěží a dodávají výraz každodenním stylizacím.


Kolekce Jaro 2019 je již dostupná v buticích a na kazar.com.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar

 
Tagy: Kazar

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické
Jak se jednodušše vyjádřit? Řekněte to tričkem
Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Šikmý šev je zpátky
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.