Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka Kazar představuje kolekci pro nadcházející sezónu Be Proud, Be Yourself. Vstupte do světa nezávislosti a buďte sama sebou.

V rámci manifestu BE PROUD, BE YOURSELF, podporuje individualismus a odvahu při rozhodování o sobě, sází na nezávislost a svobodu volby, inspiruje k následování hlasu svého srdce a bytí sám sebou v každé situaci. Doprovázející lookbooková lifestylová fotogalerie byla pořízena v Los Angeles v Kalifornii. Představuje značku jako společníka na cestě, partnera na každý den a představuje jakousi emanaci svobody, síly a krásy. Produkty prezentované v kampani jsou odpovědí na potřeby současných žen a mužů. Příjemci zcela jistě ocení vysoce kvalitní materiály charakteristické pro naši značku stejně jako bohatou paletu barev, vzorů a modelů.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar


V nové kolekci Kazar bezpochyby najdete produkty odpovídající vašemu stylu, náladám a potřebám, bez ohledu na denní dobu či příležitost. Svůj styl obohatíte rovněž prostřednictvím modelů a vzorů navazujících na světové trendy. Na jaro Kazar navrhuje mimo jiné exotický, hadí potisk ve vkusném, minimalistickém matném provedení; přírodní etno motivy formou detailů z uzlů; delikátní a jemné tenké proužky rovněž jako četné odkazy na módní trendy ulice. Inspirací mnoha modelů bylo umění, a dokonce i graffiti. To je také důvod, že se v kolekci nachází produkty evokující akvarely s potiskem v sytých barvách. Doplňky s tímto motivem oživí i nejvíce monochromatické stylizace, přinášejíc jedinečný, nezapomenutelný charakter; skutečný wow efekt.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar


V kontextu barev jsou v kolekci vidět přední barvy sezóny. Extrémně módní, neutrální paleta není monotónní. Obsahuje různé odstíny béžové od krémového po písčitý; jemné, křemenné růže a fenomenální korál jenž je barvou letošního roku. Tento energický a živý odstín dokonale pasuje k hladkým látkám a jednoduchým, jemným střihům. Dalšími silnými barevnými akcenty jsou zemité, nasycené zelené; slunečné a teplé žluté, stejně jako sofistikované a elegantní vínové. Tato poslední barva vypadá výjimečně krásně a vznešeně v modelech ze semišové kůže.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar


Lookbook jaro/léto 2019 je důkazem toho, že Kazar nezapomíná na muže a rozhodně pro ně rozšiřuje nabídku. V této sezóně nejen sází na nejkvalitnější materiály a komfort, ale i na neobvyklý a velmi originální design. Pánové zde najdou obrovskou škálu motivů a modelů, díky nimž mohou někteří zdůraznit svůj styl, a jiní jej pro změnu vymezit. Kromě obuvi obchodní nabízí Kazar svým klientům rovněž široký výběr sneakersů a obuvi pro každodenní nošení v souladu se světovými trendy. Najdeme zde odvážné, módní prvky, jako jsou dekorativní pásky; potisky navazující na street art, prolamující monotonii, zajímavé barvy duhy, stejně jako extrémně módní úpletové a mnohem sportovnější modely. Odstíny blankytu, hluboká námořnická modř, lesní zeleň, minerální červeň a slunečná, energetická žluť jsou propozicemi pro ty, kteří hledají odvážnější doplňky, které osvěží a dodávají výraz každodenním stylizacím.


Kolekce Jaro 2019 je již dostupná v buticích a na kazar.com.

Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar
Kolekce Be Proud, Be Yourself, jaro-léto 2019, Kazar

 
Tagy: Kazar

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.