Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Na dalekém severu, kde příroda ukazuje svou nejdivočejší tvář a kde kralují živly, právě tam, kde přežijí jen ti nejsilnější, leží kolébka Lumene. Zde se totiž rodí mocné přírodní síly, které jí propůjčují absolutní jedinečnost mezi všemi kosmetickými značkami.

U Lumene jsou všechny produkty inspirovány čistou a autentickou krásou finské krajiny a nekomplikovaného životního stylu příznačného pro zdejší obyvatele. Ty vycházejí z vlastních laboratoří Lumene umístěných do inspirativní lesnaté oblasti Espoo ve Finsku.

Linie VALO, LUMENE, FAnn parfumerie
Linie VALO, LUMENE, FAnn parfumerie


VALO [světlo] přirozeně zářivá pleť
Linie VALO probouzí přirozený jas pleti pomocí rozjasňující síly vitamínu C a arktického ostružiníku morušky, který je bohatý na vitamíny a antioxidanty. Nedílnou součástí receptury je i pramenitá arktická voda - zdroj intenzivně hydratačních a ochranných složek.


VALO Glow Reveal Peeling Mask - rozjasňující peelingová maska

Rozjasňující peelingová maska Lumene Valo Nordic-C pomáhá unavené a mdlé pleti získat zpět svůj přirozený jas, hebkost a mladistvý vzhled. Nordic-C komplex obsahuje vitamín C a extrakt z planého ostružiníku morušky. Kyseliny hylauronová, glykolová a mléčná napomáhají přirozenému odstraňování mrtvých buněk a sjednocují tón pleti.
Použití: Aplikujte jednou či dvakrát týdně v dostatečném množství na suchou, očištěnou pleť a vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu deseti minut.
Dop. cena: 75 ml, 569 Kč

VALO Bright Boost BB Cream a VALO Glow Reveal Peeling Mask, LUMENE, FAnn parfumerie
VALO Bright Boost BB Cream a VALO Glow Reveal Peeling Mask, LUMENE, FAnn parfumerie


VALO Bright Boost BB Cream SPF20
Rozjasňující BB krém , odstíny: Medium/Dark a Light/Medium

Dokonalá, přirozeně rozzářená pleť díky rozjasňujícímu BB krému. Napomáhá pleť chránit proti poškození slunečním zářením, vyrovnává tón pokožky, obsahuje rozjasňující Nordic-C komplex s obsahem ostružiníku morušky a enkapsulvaného vitamínu C. Skrývá drobné nedokonalosti pleti.
Dop. cena: 30 ml, 519 Kč


Exkluzivně ve FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

LUMENE, FAnn parfumerie
LUMENE, FAnn parfumerie

 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.