Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.
Na dalekém severu, kde příroda ukazuje svou nejdivočejší tvář a kde kralují živly, právě tam, kde přežijí jen ti nejsilnější, leží kolébka Lumene. Zde se totiž rodí mocné přírodní síly, které jí propůjčují absolutní jedinečnost mezi všemi kosmetickými značkami.

U Lumene jsou všechny produkty inspirovány čistou a autentickou krásou finské krajiny a nekomplikovaného životního stylu příznačného pro zdejší obyvatele. Ty vycházejí z vlastních laboratoří Lumene umístěných do inspirativní lesnaté oblasti Espoo ve Finsku.

Linie VALO, LUMENE, FAnn parfumerie
Linie VALO, LUMENE, FAnn parfumerie


VALO [světlo] přirozeně zářivá pleť
Linie VALO probouzí přirozený jas pleti pomocí rozjasňující síly vitamínu C a arktického ostružiníku morušky, který je bohatý na vitamíny a antioxidanty. Nedílnou součástí receptury je i pramenitá arktická voda - zdroj intenzivně hydratačních a ochranných složek.


VALO Glow Reveal Peeling Mask - rozjasňující peelingová maska

Rozjasňující peelingová maska Lumene Valo Nordic-C pomáhá unavené a mdlé pleti získat zpět svůj přirozený jas, hebkost a mladistvý vzhled. Nordic-C komplex obsahuje vitamín C a extrakt z planého ostružiníku morušky. Kyseliny hylauronová, glykolová a mléčná napomáhají přirozenému odstraňování mrtvých buněk a sjednocují tón pleti.
Použití: Aplikujte jednou či dvakrát týdně v dostatečném množství na suchou, očištěnou pleť a vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu deseti minut.
Dop. cena: 75 ml, 569 Kč

VALO Bright Boost BB Cream a VALO Glow Reveal Peeling Mask, LUMENE, FAnn parfumerie
VALO Bright Boost BB Cream a VALO Glow Reveal Peeling Mask, LUMENE, FAnn parfumerie


VALO Bright Boost BB Cream SPF20
Rozjasňující BB krém , odstíny: Medium/Dark a Light/Medium

Dokonalá, přirozeně rozzářená pleť díky rozjasňujícímu BB krému. Napomáhá pleť chránit proti poškození slunečním zářením, vyrovnává tón pokožky, obsahuje rozjasňující Nordic-C komplex s obsahem ostružiníku morušky a enkapsulvaného vitamínu C. Skrývá drobné nedokonalosti pleti.
Dop. cena: 30 ml, 519 Kč


Exkluzivně ve FAnn parfumeriích a na www.fann.cz.

LUMENE, FAnn parfumerie
LUMENE, FAnn parfumerie

 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.