Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Hledáte víno pro všechny příležitosti? Ochutnejte lahodnou šumivou hvězdu z nabídky kvalitních vín značky Marks & Spencer.

Italské prosecco je elegantní, lehké a osvěžující. Dodá tu správnou noblesu slavnostním přípitkům, skvěle se hodí na každou zábavnou párty a oceníte ho i během letního večera ve dvou či s přáteli.

Vinařský tým z M&S vybral prosecco z vyhlášeného regionu Veneto, odkud pocházejí ta nejkvalitnější italská šumivá vína. Hrozny jsou zde pěstovány tradičně mezi krásnými kopci Valdobbiadene a zrají v příznivém středomořském klimatu. Výsledkem je výtečné prosecco s jemnou ovocnou chutí hrušky a jablka, náznakem květin a kyselavým závěrem.

Prosecco DOC a Conte Priuli
ORO Prosecco, Marks & Spencer
Prosecco DOC a Conte Priuli ORO Prosecco, Marks & Spencer


Dobře vychlazené prosecco si báječně rozumí s lehkými předkrmy, rybami, drůbeží, a především s letními salátovými pochoutkami.

Označení Denominazione di Origine Controllata (DOC) zaručuje nejlepší kvalitu, původ a odrůdovou čistotu tohoto sektu.

Denominazione di Origine
Controllata (DOC), foto: Marks & Spencer
Denominazione di Origine Controllata (DOC), foto: Marks & Spencer


Šumivá hvězda v M&S
Prosecco DOC
Odrůdové složení: 100% Glera
Objem: 750 ml, 269 Kč

Vyzkoušejte novinku
Šumivé bílé víno Conte Priuli ORO Prosecco v elegantní zlaté láhvi, které v sobě nese tóny bílé broskve, citrusů a jablek.
Objem: 750 ml, 369 Kč

Z tohoto vína snadno vykouzlíte osvěžující letní drinky. K proseccu stačí přidat led, mátu a ovoce podle chuti. Skvěle chutná například s jahodami, citronem nebo jenom pomeranči.

Letní drinky, foto: Marks & Spencer
Letní drinky, foto: Marks & Spencer

 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Pandora nám rozkvetla do krásy
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
A Decade of Love
Podpora při jakémkoliv tréninku
Podzim v měkkém
Odpočívejte a zůstaňte v teple
Vůně Anglie
Kapitola A Rendez-vous
V suchu a teple od hlavy k patě
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Karl Lagerfeld X Puma
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.