Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Kaufland se spojil s českou klasickou značkou Botas a společně připravily speciální kolekci botasek v několika designech. Spolupráce vznikla na základě projektu, v rámci kterého Kaufland podporuje lokální značky a producenty. "Kaufland je hrdý na to, že může pomoci značce Botas v dalším růstu. Naším cílem je dostat kultovní botasky opravdu ke všem a za ty nejlepší ceny," říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Exkluzivní nabídka s jedinečnými designy navrženými přímo pro Kaufland startuje dnes 15. května.

Botasky jsou klasika. Chodilo v nich celé Československo a vítězili v nich nejúspěšnější běžci. Chvíli to vypadalo, že značce dojde dech a skončí v zapomnění, jako mnoho slavných českých značek. To se naštěstí nestalo. Z klasické ikony šedesátých let se stává krok za krokem i ikona současná. Pro svůj moderní design, poctivé provedení a maximální pohodlí. Vyrábějí se z těch nejkvalitnějších materiálů a dokonale padnou. Než si botasky nasadíte na nohu, projdou rukama zkušených obuvnických mistrů ze závodu ve Skutči v Pardubickém kraji, kde se vyrábějí už přes 60 let.

BOTAS CLASSIC
BOTAS CLASSIC


V nabídce Kauflandu najdete dva typy botasek z kvalitních kožených usní v osmi barevných provedeních.

BOTAS CLASSIC
Nadčasová klasika s originálním a stále aktuálním designem z roku 1966. Těžko najít boty české výroby, které by do takové míry prověřila historie. Budete se v nich cítit velmi pohodlně ? jsou šité z kvalitních materiálů a přímo na evropský typ nohy.

BOTAS CITY
BOTAS CITY


BOTAS CITY
Modernější pojetí dalšího klasického designu botasek z 80. let upravená pro potřeby moderního městského člověka. Kombinace materiálu odolného proti odření a SOFT FIT stélky, která podporuje klenbu nohy, je ideální pro všechny typicky městské povrchy, jako jsou asfalt a beton, i pro sportovní aktivity na nich. V akční nabídce ve všech prodejnách Kaufland najdete oba typy bot od 15. května po dobu čtyř týdnů nebo do vyprodání zásob.

Kultovní botasky v Kauflandu
Kultovní botasky v Kauflandu
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické
Jak se jednodušše vyjádřit? Řekněte to tričkem
Vroubkovaná textura, která příjemně hřeje
Šikmý šev je zpátky
Do zimy bez kompromisů
Neobyčejné měkké dárky
Elegance pro slavnostní večery
Exkluzivní spolupráce Reserved x VOGUE

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.