Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Kaufland se spojil s českou klasickou značkou Botas a společně připravily speciální kolekci botasek v několika designech. Spolupráce vznikla na základě projektu, v rámci kterého Kaufland podporuje lokální značky a producenty. "Kaufland je hrdý na to, že může pomoci značce Botas v dalším růstu. Naším cílem je dostat kultovní botasky opravdu ke všem a za ty nejlepší ceny," říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Exkluzivní nabídka s jedinečnými designy navrženými přímo pro Kaufland startuje dnes 15. května.

Botasky jsou klasika. Chodilo v nich celé Československo a vítězili v nich nejúspěšnější běžci. Chvíli to vypadalo, že značce dojde dech a skončí v zapomnění, jako mnoho slavných českých značek. To se naštěstí nestalo. Z klasické ikony šedesátých let se stává krok za krokem i ikona současná. Pro svůj moderní design, poctivé provedení a maximální pohodlí. Vyrábějí se z těch nejkvalitnějších materiálů a dokonale padnou. Než si botasky nasadíte na nohu, projdou rukama zkušených obuvnických mistrů ze závodu ve Skutči v Pardubickém kraji, kde se vyrábějí už přes 60 let.

BOTAS CLASSIC
BOTAS CLASSIC


V nabídce Kauflandu najdete dva typy botasek z kvalitních kožených usní v osmi barevných provedeních.

BOTAS CLASSIC
Nadčasová klasika s originálním a stále aktuálním designem z roku 1966. Těžko najít boty české výroby, které by do takové míry prověřila historie. Budete se v nich cítit velmi pohodlně ? jsou šité z kvalitních materiálů a přímo na evropský typ nohy.

BOTAS CITY
BOTAS CITY


BOTAS CITY
Modernější pojetí dalšího klasického designu botasek z 80. let upravená pro potřeby moderního městského člověka. Kombinace materiálu odolného proti odření a SOFT FIT stélky, která podporuje klenbu nohy, je ideální pro všechny typicky městské povrchy, jako jsou asfalt a beton, i pro sportovní aktivity na nich. V akční nabídce ve všech prodejnách Kaufland najdete oba typy bot od 15. května po dobu čtyř týdnů nebo do vyprodání zásob.

Kultovní botasky v Kauflandu
Kultovní botasky v Kauflandu
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.