Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.A společně s ním i příjemný čas strávený u vody. Užijte si toto krásné období se vším komfortem i stylem a vybavte se plavkami z široké nabídky Marks & Spencer.

Léto 2019 Marks & Spencer
Léto 2019 Marks & Spencer


Designéři jako každý rok naslouchají přáním zákaznic a navrhují modely vybavené praktickými inovacemi, ve kterých se snoubí aktuální trendy s kvalitou. Díky tomu se v plavkách z M&S můžete cítit sebevědomě a pohodlně.

Marks & Spencer
Marks & Spencer


Šaty, kaftany, sarongy
Už si nemusíte lámat hlavu, s čím zkombinovat krásné plavky, až půjdete k vodě nebo třeba do plážového baru. V M&S naleznete sarongy, kaftany nebo šaty ve stejném designu pro dokonalý vzhled.

Léto 2019 Marks & Spencer
Léto 2019 Marks & Spencer

Léto 2019 Marks & Spencer
Léto 2019 Marks & Spencer


Nezapomeňte také na nepostradatelné plážové doplňky, které oceníte pro jejich praktičnost, a ještě podtrhnou váš styl! Ručníky z M&S jsou nádherně měkké a vyrobené ze 100% bavlny získané udržitelným způsobem.

Léto 2019 Marks & Spencer
Léto 2019 Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu
Léto se nezadržitelně blíží

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.