Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.



Spojením "EVOLUTION" a "DERMIS" (pokožka), vznikl název EVOLUDERM, francouzská značka kosmetiky, která neobsahuje parabeny, silikony a živočišné složky.

Evoluderm je inovativní pečující kosmetika, která ženám nabízí pouze to nejlepší pro jejich krásu za atraktivní cenu. A to, že je značka velice šetrná k životnímu prostředí, protože jsou všechny obaly produktů 100% recyklovatelné a mají nízký obsah hliníku, je pouze třešničkou na pomyslném dortu.

Dopřejte vaší pokožce bezkonkurenční deodoranty!

Deodorant Invisible beze stop
48ti hodinová ochrana. EVOLUDERM Invisible deodorant neobsahuje alkohol a byl vytvořen tak, aby nezanechával skvrny na bílém a černém oblečení. Řekněte sbohem nevzhledným skvrnám a užijte si volného pohybu. Invisible deodorant zabraňuje pocení a je šetrný k vaší pokožce. Produkt neobsahuje parabeny a alkohol.

Deodorant s vůní granátového jablka
EVOLUDERM deodorant neobsahuje hliníkové soli a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k vaší pokožce. Jeho jemně sladká vůně granátového jablka probudí Vaše smysly. Složení deodorantu poskytuje pokožce ochranu, kterou potřebuje k zabránění pocení po dobu až 24ti hodin. Produkt neobsahuje parabeny a hliníkové soli.

Deodoranty EVOLUDERM, FAnn parfumerie
Deodoranty EVOLUDERM, FAnn parfumerie


Deodorant s jemnou vůní Sweetness
Jemný krémový deodorant EVOLUDERM neobsahuje alkohol a je vytvořen tak, aby zabraňoval pocení po dobu až 24ti hodin a zároveň byl šetrný k Vaši pokožce. Jeho jemně krémové složení obsahující výtažky z bavlny dodává vaší pokožce jemnost a udržuje ji suchou po celý den. Produkt neobsahuje parabeny a alkohol.

Deodorant s výtažkem z bavlny
EVOLUDERM deodorant neobsahuje hliníkové soli a alkohol a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k vaší pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, a výtažku z bavlny, který zabraňuje pocení až po dobu 24ti hodin. Jemná vůně Vám dodá báječný pocit svěžesti a čistoty po celý den. Produkt neobsahuje parabeny, alkohol a hliníkové soli.

Deodorant s vůní orchideje
EVOLUDERM deodorant neobsahuje hliníkové soli a alkohol a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k vaší pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, který zabraňuje pocení až po dobu 24ti hodin. Jemná vůně orchidejí* bude opravdovým potěšením a dodá Vám báječný pocit po celý den. Produkt neobsahuje parabeny, alkohol a hliníkové soli.

Deodorant 200ml, 149 Kč

Dostupné v parfumeriích
FAnn a v drogeriích DM.
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam

Starší články v archivu najdete zde





© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.