Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Spojením "EVOLUTION" a "DERMIS" (pokožka), vznikl název EVOLUDERM, francouzská značka kosmetiky, která neobsahuje parabeny, silikony a živočišné složky.

Evoluderm je inovativní pečující kosmetika, která ženám nabízí pouze to nejlepší pro jejich krásu za atraktivní cenu. A to, že je značka velice šetrná k životnímu prostředí, protože jsou všechny obaly produktů 100% recyklovatelné a mají nízký obsah hliníku, je pouze třešničkou na pomyslném dortu.

Dopřejte vaší pokožce bezkonkurenční deodoranty!

Deodorant Invisible beze stop
48ti hodinová ochrana. EVOLUDERM Invisible deodorant neobsahuje alkohol a byl vytvořen tak, aby nezanechával skvrny na bílém a černém oblečení. Řekněte sbohem nevzhledným skvrnám a užijte si volného pohybu. Invisible deodorant zabraňuje pocení a je šetrný k vaší pokožce. Produkt neobsahuje parabeny a alkohol.

Deodorant s vůní granátového jablka
EVOLUDERM deodorant neobsahuje hliníkové soli a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k vaší pokožce. Jeho jemně sladká vůně granátového jablka probudí Vaše smysly. Složení deodorantu poskytuje pokožce ochranu, kterou potřebuje k zabránění pocení po dobu až 24ti hodin. Produkt neobsahuje parabeny a hliníkové soli.

Deodoranty EVOLUDERM, FAnn parfumerie
Deodoranty EVOLUDERM, FAnn parfumerie


Deodorant s jemnou vůní Sweetness
Jemný krémový deodorant EVOLUDERM neobsahuje alkohol a je vytvořen tak, aby zabraňoval pocení po dobu až 24ti hodin a zároveň byl šetrný k Vaši pokožce. Jeho jemně krémové složení obsahující výtažky z bavlny dodává vaší pokožce jemnost a udržuje ji suchou po celý den. Produkt neobsahuje parabeny a alkohol.

Deodorant s výtažkem z bavlny
EVOLUDERM deodorant neobsahuje hliníkové soli a alkohol a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k vaší pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, a výtažku z bavlny, který zabraňuje pocení až po dobu 24ti hodin. Jemná vůně Vám dodá báječný pocit svěžesti a čistoty po celý den. Produkt neobsahuje parabeny, alkohol a hliníkové soli.

Deodorant s vůní orchideje
EVOLUDERM deodorant neobsahuje hliníkové soli a alkohol a je vytvořen tak, aby byl maximálně efektivní a zároveň šetrný k vaší pokožce. Složení je založeno na Kamenci, přírodním minerálu, který zabraňuje pocení až po dobu 24ti hodin. Jemná vůně orchidejí* bude opravdovým potěšením a dodá Vám báječný pocit po celý den. Produkt neobsahuje parabeny, alkohol a hliníkové soli.

Deodorant 200ml, 149 Kč

Dostupné v parfumeriích
FAnn a v drogeriích DM.
 
Tagy: FAnn parfumerie

Tagy kolekce: jaro-léto 2019


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.