Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.V sobotu 22. června proběhne v Centru Černý Most dopolední festival jógy. Od brzkého rána budou na různých místech nákupního centra probíhat lekce určené pro širokou veřejnost, od meditací, po dynamickou jógu či jógu spojenou s novým cirkusem, to vše od nejlepších českých lektorů. Nebude chybět ani lekce jógy pro seniory nebo speciální lekce Jogínci s Bětkou pro vaše ratolesti. Podložky na cvičení si návštěvníci budou moct zdarma zapůjčit v prodejně Decathlon. Během akce bude také možné ochutnat čaje Oxalis, partnera festivalu a zúčastnit se výtvarného kurzu pro děti i dospělé, který je vyvrcholením prodejní výstavy Mujeres del Mundo.

Festival jógy Centrum Černý Most, ilustrační foto: pexels.com
Festival jógy Centrum Černý Most, ilustrační foto: pexels.com


Relaxace, nový cirkus a práce s myslí
Ráno začne Léčivou meditací s Kateřinou Černou, vystudovanou módní návrhářkou, jejíž vášní se už před několika lety stala jóga. "Za zpěvu léčivé mantry se společně ponoříme do hluboké meditace, jedné z nejléčivějších na zemi, jež vychází ze spojení země a nebe. Následovat bude krátká relaxace, po níž se rozloučíme mantrou Ang Sang Wahe Guru, která v překladu znamená Posvátné obejmutí. Při relaxaci budeme zhluboka dýchat a pomalu necháme starosti i myšlenky všedního dne jít," uzavírá Kateřina.

Lekce potrvá od 8.30 do 9.15 hodin v zimní zahradě v Maxíkově, vstup je zdarma.

V 9 hodin se relaxační zóna u multikina CineStar promění v lekci nazvanou Jogínci s Bětkou. Alžběta Vaculčiaková je slovenská herečka, která si zamilovala Brno, kde už několik let žije a cvičí jógu. "Je to pohyb, který mě baví a cítím, že mi opravdu dělá dobře. Zklidňuje mou trochu rozlítanou povahu," přiznává s úsměvem Bětka, která se kromě herectví a jógy věnuje také zpěvu.

Lekce bude probíhat od 9.00 do 9.45 hodin v relaxační zóně u multikina CineStar. Vstup pouze pro členy věrnostního programu a po předchozí registraci na eventy@centrumcernymost.cz.

V 10 hodin Bětku naváže Daniela Šišková s lekcí cirk jógy pro děti, neboli nového cirkusu v kombinaci s jógou. Daniela ukáže dětem, jak propojit akrobacii s různými cirkusovými technikami, které zklidňují mysl a učí koordinaci vlastního těla. "Jóga, cirkus, tanec a herectví je můj život. S radostí vám dám kousek toho života ochutnat."

Lekce potrvá od 10.00 do 10.45 hodin v relaxační zóně u multikina CineStar. Vstup pouze pro členy věrnostního programu a po předchozí registraci na eventy@centrumcernymost.cz.

Na Central Plaza se v 9.30 spustí veřejná lekce vinyasa jógy s Tobiášem Lorenzem. Tobiáš se józe věnuje několik let a postupně se ji snaží aplikovat do všech ostatních oblastí svého života. Žije a dýchá pro jógu. "Jóga je mnohem víc než jenom fyzická praxe. Je to hlavně práce s myslí, cesta, kterou se můžeme vydat, abychom žili v míru sami se sebou. Učí nás soucitu a lásce k sobě samým i k našemu okolí. Učí nás nespěchat a být trpělivý."

Tobiáš Lorenz, foto kredit: CČM
Tobiáš Lorenz, foto kredit: CČM


Lekce potrvá od 9.30 do 10.45 hodin na Central Plaza, vstup je zdarma.

V 11 hodin pak v relaxační zóně u multikina CineStar začne lekce jógy pro seniory s Dianou Bounni. Vstup pouze pro členy věrnostního programu a po předchozí registraci na eventy@centrumcernymost.cz.

Kdyby si návštěvníci Centra Černý Most chtěli na chvíli od jógy odpočinout, mohou se svými dětmi zajít na výtvarný workshop na motivy z přírody pro děti i dospělé s Katerinou Bohac Linares z Latin Art Gallery, který je vyvrcholením prodejní výstavy jejích obrazů s názvem Mujeres Del Mundo. Workshop potrvá od 9 do 12 hodin v pasáži u Papírnictví AKM. Vstup je zdarma.


www.centrumcernymost.cz
 Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.