Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Česká klenotnická značka ALOve je známá nejen překrásnými moderními šperky, ale i touhou pomáhat. Tu se se jí podařilo naplnit díky unikátnímu projektu Pink Carpet: Helping Dolls. Aby v tom ale nebyla sama, spojila se s mladým a úspěšným návrhářem Michaelem Kováčikem.

Barbie Michaela Kováčika, Charitativní projekt Hellping Dolls, ALOve
Barbie Michaela Kováčika, Charitativní projekt Hellping Dolls, ALOve


Jak jde charita, diamanty a panenky dohromady?
"Uvědomujeme si, že ne všechny děti mají štěstí vyrůstat v kompletní rodině. Proto nás oslovil nejen smysl projektu, ale i možnost se ho zúčastnit," říká Alojz Ryšavý, zakladatel značky ALO diamonds, jejíž je ALOve mladší sestřičkou.

Charitativní projekt Hellping Dolls svou vizí propojuje talentované návrháře a celosvětovou módní ikonu, panenku Barbie od Matella. Limitované edice barbínek oblečené v unikátních róbách se draží v Čechách i ve světě a výtěžek z této dražby putuje na konto vybrané instituce. Tou se pro tento rok stal Klokánek na Praze 4, který se stará o opuštěné a týrané děti.
"Máme radost, že letošní panenku oblékal právě Michael Kováčik, který zvolil lehké šaty z bílého hedvábí. My jsme panenku ozdobili šperkem ALOve z bílého zlata posetým 19 diamanty. Věříme, že Barbie přiláká zájemce a vydražíme ji za co nejvíce," dodává Alojz Ryšavý.

Návrhář Michael Kováčik, Charitativní projekt Hellping Dolls, ALOve
Návrhář Michael Kováčik, Charitativní projekt Hellping Dolls, ALOve


Charitativní projekt Helping Dolls má už svou tradici. Jeho cílem je pomoci dětem, zdůraznit význam organizace Fondu Ohrožených Dětí, přiblížit českou módu širší veřejnosti a představit mladou a moderní klenotnickou značku. V minulém ročníku se patronkami projektu staly Beáta Rajská nebo herečka Iva Pazderková. Letošní ročník se rozhodly podpořit herecké hvězdy Hana Maciuchová, Simona Postlerová nebo Sara Sandeva.

Limitované sběratelské kousky panenky Barbie mají velkou oblibu i ve světě, kde se známé módní domy předhánějí, aby je oblékly a hollywoodské hvězdy, jako například Johny Depp, aby si je pořídily.

Společnost Mattel s.r.o podpořila charitativní projekt Helping Dolls darováním 60 kusů originálních panenek z limitované edice.

Aukce panenek proběhne za účasti známých osobností a médií v restauraci SOHO dne 27. 11. 2019 od 19 hodin. Celým večerem bude provázet jako už tradičně známá moderátorka Kristina Kloubková.
 
Tagy: ALO diamonds | ALOve

Tagy kolekce: podzim-zima 2019


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.