Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Užijte si nadcházející sezónu bez obav z rozmarů počasí a výkyvů teplot. Britští návrháři z M&S pro vás připravili bohatou kolekci plnou stylových kabátů, bund a blejzrů, které vás nejen zahřejí, ale najdou ve vašem šatníku zasloužené místo od podzimu až do jara.

Blejzr se hodí pro každou příležitost. Můžete v něm vyrazit ráno do práce a večer si ho vzít klidně na večírek. Stačí ho jen správně zkombinovat a stane se nepostradatelným kouskem.

Tip: Kostka je jednoduše klasika a navíc žhavý trend sezóny. Designéři z M&S tento vzor vpustili do nové kolekce v mnoha barevných variacích a vy ho rozhodně vyzkoušejte alespoň na blejzru. S radostí pak můžete sklízet komplimenty.

Kabáty a bundy z Marks & Spencer
Kabáty a bundy z Marks & Spencer


Kabát je klíčovým kusem oblečení pro nadcházející sezónu. Na podzim zkuste minimalistické bavlněné pláště a pro chladné dny si dopřejte hřejivé vlněné kabáty. Designéři z M&S pro vás přichystali paletu hnědých odstínů, ale také další barevné akcenty, ve kterých zazáříte v zimní šedi.

Tip: Dva kabáty za cenu jednoho? V kolekci M&S najdete oboustranný kabát z vlněné směsi laděný do podzimních tónů, který se dokonale přizpůsobí vašim náladám i outfitům.

Kabáty a bundy z Marks & Spencer
Kabáty a bundy z Marks & Spencer


Bunda ve stylu parky patří k neoblíbenějším svého druhu. Neformální kousek je jako stvořený pro podzimní plískanice a nikdy vás nenechá na holičkách. Unosíte ho do města i do přírody.

Tip: Prosívané bundy z kolekce M&S jsou vybaveny technologií Stormwear, která odpuzuje vodu a udrží vás tak v suchu i během nečekaného podzimního deště.

Kabáty a bundy z Marks & Spencer
Kabáty a bundy z Marks & Spencer
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2019


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.