Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Vyjádřete se kreativně s novým přívěskem na náhrdelník Pandora O, který je inspirovaný ikonickými prvky designérského jazyka. Nový přívěsek na náhrdelník Pandora Moments O, jehož design je náznakem symbolu Pandora O - kruhu, jenž představuje sjednocující sílu šperku a jeho neomezená osobní vyjádření - vtiskl podstatu značky Pandora do jediného šperku.

Kruhový přívěsek, který dokáže ukázat váš styl moderním a hravým způsobem, je odlitý z kovů symbolických pro naši značku - ze stříbra, z kovu Pandora Shine a Pandora Rose - a jeho povrch je tvořen strukturou připomínající hadovitý řetízek vzdávající hold originálnímu náramku s přívěsky Pandora Moments. Tento univerzální nový design, zpracovaný podle týchž norem preciznosti, jaké lze od značky Pandora očekávat, skýtá veškeré možnosti tradičních nosičů na stočeném náhrdelníkovém přívěsku určeném nést veškeré detaily, které vás činí tím, kým jste. Na zadní straně zapínání ve tvaru kuličky s logem lze jednoduše stisknout vyvýšené srdíčko, aby se přívěsek rozepnul a mohli jste navléci svůj výběr přívěsku, visacích přívěsků a přívěsků na náhrdelníky.

Pandora Moments O
Pandora Moments O


Pandora Moments O přívěsek na náhrdelník je k dostání ve třech velikostech: stříbrný náhrdelníkový přívěsek O v malém, středním a velkém provedení a verze z kovu Pandora Shine a Pandora Rose v malém a středním provedení. Malý náhrdelníkový přívěsek O může nést tři ozdoby, střední pět a velký sedm ozdob, které okamžitě změní minimalistický vzhled v maximalistický. Univerzální ozdobu lze obměňovat během nošení.

Pandora Moments O
Pandora Moments O


Vzhled je jednoznačne Pandora, ale z celého šperku dýchá volnost a všestrannost možných úprav stylu - ať nabývá jakéhokoli tvaru. My víme, jak rádi jste kreativní: nyní nadešel ten čas.

Pandora Moments O
Pandora Moments O


#WhatDoYouLove

Pandora Moments O
Pandora Moments O
 
Tagy: Pandora

Tagy kolekce: podzim-zima 2019


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.