Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Představujeme novou vůni Salvatore Ferragamo, neohroženou verzi vašeho já. #SignorinaMoments.

Kdo je Signorina Ribelle?

Mladá, a přitom odhodlaná, bouřlivá, a přitom kultivovaná, nezávislá, a přitom romantická: Signorina Ribelle ztělesňuje paradox zakořeněný ve skutečném životě současné mladé ženy, hrdinky, jež se stala inspirací pro nejnovější voňavou kapitolu Salvatore Ferragamo.

To ona udržuje při životě tichou revoluci v podobě odhodlání žít svůj život naplno po svém prostřednictvím každodenního oslavování vlastní jedinečnosti, zdůrazňování předností i přijímání svých nedokonalostí. To ona rozdává světu svoji nekonečně pozitivní energii, mění obyčejné momenty na nezapomenutelné vzpomínky, jež sdílí nejen se svými přímými společníky na cestě životem, ale také se svojí komunitou na sociálních sítích.

To ona směřuje svoji sílu a sebedůvěru k povzbuzení jiných žen, zatímco její odhodlání a nezávislé postoje se dokonale zrcadlí v jejím charismatu, okouzlující ženskosti a nezaměnitelném italském stylu. Od dopřávání si šálku espressa po jízdu na vespě s přáteli, každou rutinní činnost dovede proměnit v nezapomenutelný zážitek zanechávající nesmazatelnou stopu ve svém okolí, a to díky umění odhalit a užít si skrytou krásu maličkostí.

Vůně Salvatore Ferragamo Signorina
Vůně Salvatore Ferragamo Signorina


Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy. Kompozice otevírající se ovocným mixem mandarinky a červené hrušky okořeněným růžovým pepřem představuje explozi tónů bílých květin, zahrnující gardénii a pomerančový květ, mísící se s delikátní molekulou ylang-ylang, speciálně vytvořenou pro tuto vůni. Žensky něžné srdce vstupuje do kontrastu s elegantně dřevitým základem složeným z hlubokých tónů santalového dřeva a svěžího pižma a ozvláštněným originálními gurmánskými tóny italské vanilkové zmrzliny a exotického kokosového mléka.

Vonná kategorie: květinově orientálně dřevitá
hlava: mandarinka, červená hruška, růžový pepř
srdce: květ frangipani, ylang-ylang, jasmín sambac
základ: kokosové mléko, santalové dřevo, vanilková zmrzlina
autor vůně: Sophie Labbé

Tvář vůně Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle - americká modelka Cara Taylor
Tvář vůně Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle - americká modelka Cara Taylor


Vůně přichází ve skleněném flakonu obdélníkového tvaru, typickém pro kolekci vůní Signorina. Tentokrát je zahalen do výrazné fuchsiové barvy a ozdoben barevně korespondující ikonickou grogrénovou "Vara" mašlí, nově v nařasené podobě zdůrazňující troufalou stránku nové Signoriny.

Linie
Signorina Ribelle EdP, 30 ml, 1 448 Kč
Signorina Ribelle EdP, 50 ml, 2 199 Kč
Signorina Ribelle EdP, 100 ml, 2 829 Kč
Signorina Ribelle Bath & Shower gel: 789 Kč
Signorina Ribelle Body Lotion: 889 Kč

Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle


V souladu s konceptem oděvních kolekcí "Patchwork of Characters" tohoto módního domu, první mediální kampaň pro Signorinu vytvořená kreativním ředitelem Paulem Andrewem zobrazuje škálu talentů různých generací navzájem hravě interagujících v situacích typických pro italský životní styl.

Tváří vůně Signorina Ribelle je americká modelka Cara Taylor, v režii Gordona Von Steinera. Na snímcích a ve filmu ji doprovází korejsko-americká modelka a DJka Soo Joo Park a modelka Hiandra Martinez z Dominikánské Republiky ztělesňující esence předchozích vůní ze Signorina kolekce, Signorina Eau de Parfum a Signorina Misteriosa.

Vůně Salvatore Ferragamo Signorina
Vůně Salvatore Ferragamo Signorina


O kolekci vůní Signorina
Stále se vyvíjející linie vůní Signorina zdárně překonává zkoušky času prostřednictvím sesterských edicí, jež oslavují jedinečné osobnosti různých žen.
Každá z nových kapitol Signoriny přinesla obohacení v podobě rafinovaných vůní odhalujících nejrůznější tváře moderní ženy a oslovující širokou škálu ženských charakterů.
Ať už se cítí být romantičkami, tajemnými divami či rebelkami, vždy je tu ideální vůně Signorina zdůrazňující jejich duši a odkrývající kouzlo svůdnosti jejich osobnosti.
Kolekce je ódou na ženské pouto, spolupráci a přátelství mezi "Ferragamo" ženami. Ukazuje sílu této komunity a každodenní náruč vzájemné podpory a radosti.
Všechny tři flakony z kolekce Signorina jsou ozdobené grogrénovou Vara mašlí, ikonickou ozdobou doplňků módního domu Salvatore Ferragamo. Každý z flakonů je oblečen do jednobarevného odstínu zahrnující růžovou, černou a fuchsiovou.
Kolekce vůní je vytvořena nikoli k tomu, aby ženám nabídla vůni dokonale je vystihující ve všech směrech, ale především aby reflektovala jejich osobitost a vzdala čest jejich jedinečnostem, jež činí každou Signorinu unikátní a nezastavitelnou.
ferragamo.com
 
Tagy: FAnn parfumerie | Salvatore Ferragamo

Tagy kolekce: podzim-zima 2019


Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
Buď Signorina Ribelle
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.