Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Láhev vína, krabička luxusních bonbonů nebo power banka - to jsou tradiční dárky, které dávají firmy svým obchodním partnerům, klientům nebo zaměstnancům. Firmy si ale na výběru vánočních dárků dávají čím dál víc záležet. Originalita, ekologie, společenská odpovědnost - to vše zohledňují firmy při nákupu vánočních dárků.

Hitem letošních firemních dárků je síťovka - nákupní taška, jejíž výroba má kořeny v Česku už od roku 1926 a znovu nabírá na popularitě. "Síťovka se stala retro hitem a zejména v předvánočním období o ni výrazně roste zájem. Kupují ji nejen jednotlivci jako dárek pro své blízké, ale i firmy. V předvánočním období stoupá prodej síťových tašek o zhruba 70 procent, zvyšující se poptávku zaznamenáváme už během letních prázdnin. Na celoročním prodeji se firmy podílejí zhruba 80 procenty. Kupují síťovky jako reklamní předměty a v předvánočním období hlavně jako dárky," popsala majitelka značky Česká síťovka Karolína Pechová.

Hitem letošního roku jsou síťovky, Česká Síťovka
Hitem letošního roku jsou síťovky, Česká Síťovka


Poslat pozornost svým obchodním partnerům nebo významným zákazníkům v podobě láhve dobrého vína už není in. Čím dál víc v oblibě jsou udržitelné výrobky z Česka. "Firmy si dávají mnohem víc záležet, co svým obchodním partnerům předají. Trendem jsou dárky z malých manufaktur a rukodělných dílen českých řemeslníků. Dbají na to, aby bylo vidět, že si daly při výběru záležet. Dát neobvyklý, osobní dárek nebo i zážitkový poukaz je zkrátka trendy," potvrdil Ivan Petrův, ředitel Brašnářství Tlustý a spol.

Firmy vedle originality řeší při nákupu vánočních dárků i ekologii a společenskou odpovědnost. "Správně zvolený firemní dárek pro klienta může mít vliv na vývoj budoucího obchodního vztahu. Láhví vína dostávají klienti každoročně několik, takový firemní dárek dobrou vizitku neudělá a mezi ostatními zapadne. Síťovka je originálním, neotřelým dárkem, jejíž vzhled lze přizpůsobit například podle firemních barev. Rostoucí zájem o naše produkty zaznamenáváme každoročně. Obliba stoupá společně se zvýšeným celospolečenským zájmem o ekologii a společenskou odpovědností firem. Díky používání převážně přírodních materiálů je síťovka rozložitelná nebo ji lze recyklovat. Podstatná část tašek se barví ručně v chráněných dílnách," řekla Karolína Pechová.

Vánoční dárky pro klienty: hitem letošního roku jsou síťovky, Česká Síťovka
Vánoční dárky pro klienty: hitem letošního roku jsou síťovky, Česká Síťovka


Nákup vánočních dárků začínají firmy řešit už během letních prázdnin. I opozdilci si ale ještě mohou nechat vyrobit originální dárek na zakázku. "Objednávky přijímáme neustále. Firmy objednávají síťovky v rozmezí od sta do pěti set kusů. Při větší objednávce je ale třeba počítat s delší dodací lhůtou. Navíc záleží na požadavcích klientů. Umíme obrandovat síťovku etiketou s logem společnosti a zabalit do papírového obalu s přáním na míru klienta. Nabízíme pestrou škálu modelů i barev. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět všem požadavkům klienta. Před Vánocemi jsou dodací lhůty často i tři týdny, přestože naše dílny pracují na plné obrátky. Listopad je tak nejzazší doba pro realizaci větší objednávky," upozornila Karolína Pechová.

Hitem letošního roku jsou síťovky, Česká Síťovka
Hitem letošního roku jsou síťovky, Česká Síťovka


Česká síťovka
Značku Česká síťovka založila v roce 2012 Karolína Pechová. Síťová taška je český vynález, zakladatelka oprášila skoro sto let starou tradici a v chráněných dílnách vyrábí síťové tašky. Šijí se ručně podle vlastních registrovaných vzorů a velká část se také ručně barví. V nabídce jsou mimo jiné síťovky z bambusového vlákna, hustooké bavlněné síťovky či síťovky s vnitřní kapsou, které jsou plnohodnotnou náhradou dámské kabelky. V e-shopu jsou navíc další "zero waste" produkty, jako jsou potravinové sáčky nebo bambusová brčka.
Karolína Pechová je absolventkou kulturologie na Filozofické fakultě UK. Pracovala jako hotelová manažerka. Roku 2012 obnovila tradici české síťovky, které prodala už více než 700 000 kusů.
www.ceskasitovka.cz
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2019 | Vánoce 2019


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.