Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Polo je hrou králů s tisíciletou historií. Tato původně orientální hra se s velkým ohlasem uchytila ve Velké Británii a později také ve Spojených státech amerických. Na britských ostrovech má ale jednoznačně více příznivců a je tady sportem téměř nejslavnějším.

Kabelka značky U.S. POLO ASSN
Kabelka značky U.S. POLO ASSN


Napínavému klání se každý rok oddávají nejen členové britské královské rodiny, ale i široká veřejnost. Dámy se na výroční závody odívají do svých nejlepších modelů, pánové se zase nemohou dočkat adrenalinového vzrušení, které se jim naskýtá při pohledu na hráče na koních, kteří se v šílené rychlosti snaží trefit pálkou míček.

Kabelka značky U.S. POLO ASSN
Kabelka značky U.S. POLO ASSN


Spojení zábavy, adrenalinu a módy, to je také značka U.S. POLO ASSN. Ve znaku má nezaměnitelnou postavu hráče pola na koni, která zdobí všechny její výrobky. Na jaře tohoto roku kabelky prestižní značky odstartovaly svou kariéru i na českém trhu. 

Kabelka značky U.S. POLO ASSN
Kabelka značky U.S. POLO ASSN


U.S. POLO ASSN. jaro/léto 2011
Milovnice módy s duší patriota se zaradují. Kolekce kabelek U.S. POLO ASSN. je ve jménu trikolory. Červená, modrá a bílá jsou kombinovány rozmanitým způsobem. Můžete si zvolit převažující červenou, kterou nikdo nepřehlédne a jen decentně ji rámuje modrá a bílá nebo čistou bílou, kterou červená a modrá rozzáří. K mání bude i vždy oblíbená modrá, která sluší snad jakékoli ženě.

Kabelka značky U.S. POLO ASSN
Kabelka značky U.S. POLO ASSN


Každá kabelka s sebou nese poselství sportovního ducha. Oceníte ji při procházkách městem, na výletě nebo při cestování všemi druhy dopravních prostředků. Pestrý výběr velikostí a tvarů kabelek vám dovolí je také libovolně kombinovat.

Vezměte si malou kabelku přes rameno, do které se vejde jen to nejnutnější nebo větší, kterou můžete využít třeba jako příruční zavazadlo. Z materiálů převažuje na dotek hebká a velmi kvalitní textilie, která je u větších modelů zpevněna v oblasti dna. Kabelka drží tvar a je odolná vůči oděru, takže se nemusíte obávat rozedření rohů nebo ošoupání.

Mistrovské je také propracování jednotlivých detailů, které je vidět i na interiéru kabelky. Návrháři mysleli i na pohodlí majitelek nových módních kousků U.S. POLO ASSN., proto má každá kabelka praktickou kapsu na mobil, doklady a jednu na zip, kam lze uschovat cennosti nebo cokoli, co chcete mít vždy po ruce. Hlavním znakem nové kolekce je jednoznačně pohodlí a ležérnost.

Jarní kolekci kabelek U.S. POLO ASSN. seženete v síti obchodů Domi, Pery, Ragazza, M2Shoes, RC Trade a Baťa Václavské náměstí.
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.