Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.V České republice se koná hodně módních přehlídek, jestli se tedy tomu tak vůbec dá říkat. Pokud si tento název nějaká módní show zaslouží, tak je to určitě Top Secret. 
Přestože se jedná o víceméně přiznanou kopii světově proslulých show značky Victoria Secret, akce je to důstojná, má úroveň a má šmrc. 
Letošní rok se akce konala již tradičně v prostorách hotelu Hilton, kam vyrazila smetánka z celé České republiky. Bylo znát, že každý svou účast bere velice vážně a podle toho se i oblékl - téměř jako ples. Chyběly odvážné kreace, módní výstřelky - mezi hosty byly k vidění velice značkové kabelky, boty, šaty, obleky - dlouhé róby, ale chyběli tu hosté oblečení "jako na módní přehlídku." Chyběla tu nadsázka, humor - vše bylo krásné, nažehlené... a tak trochu i nudné. 

Módní show pravidelně uvádí moderátor a DJ Leoš Mareš, který příliš prostoru v moderování ani nemá. Uvést přehlídku, představit organizátory, partnery, zpěvačku - žádný humor, žádné bonusy v podobě důvodu vzniku této akce a jejího průběhu... Když to vezmeme kolem a kolem, akci by mohl uvádět téměř každý no name moderátor, který se důstojně oblékne a nezapomene vyjmenovat všechny partnery... Samotná přehlídka byla krásná. Bylo vidět, že organizátoři se nebáli investovat nejen do kvalitních modelek, ale také do scény, choreografie a hlavně módního designéra. Scéna měnících se pozadí, projekce, světla musela uhranout každého - tedy alespoň diváka zvyklého na české poměry velice profesionálně vystavěné stage. 

Módní designér Marcel Holubec dostal velkorysý rozpočet ze kterého připravil všechny dekorace navíc - pro modelky. Křídla, vlajky, balónky, vestičky a také speciálně upravené boty, které organizátoři na módní show speciálně nakoupili. Práci odvedl dobrou, jednotlivé prvky měly myšlenku, měly humor a vtip, měly důvod a modelky je víceméně dobře dokázaly i prodat. Top Secret předvedl ohromnou scénu s údajně až  17 metrovým molem, která se díky důmyslným projekcím a mappingu měnila při každé kolekci, od gotických katedrál přes rokokové zahrady a bitevní pole až ke kabaretu a současné Paříži.

Kolekce luxusního prádla Luna a Oxalis doplnil Marcel Holubec 65 modely plnými lesku, květin, křídel, a složitých konstrukcí. 24 modelek oblékalo 21 garderobiérek a modely šilo přes 20 švadlen. Všechny modely spolu s diamantovou kolekcí šperků měly hodnotu mnoha miliónů korun.

Modelky se měnily od andělských bytostí, přes rozkvetlé zahrady až po samotného Napoleona. V další části přehlídky nastoupil proslulý kabaret Mulin Rouge a jeho koketní tanečnice a hned po té inspirace největšími francouzskými módními značkami, jako je Coco Chanel, Dior, YSL a Jean Paul Gautier.

Celou show doplňovali svými výstupy týmy stepařů a skvělých tanečníků a tanečnic, kteří svou roli "oživení scény" zvládli na jedničku. Nechyběly prvky akrobacie, doprovázení modelek, hraní si... Tanečníci nesloužili jen jako vata, ale režisérkou programu byli vtaženi do hry, která bavila a fungovala...

Za naši redakci bychom rádi doplnili, že se nám akce líbila. Ve stoje jsme neaplaudovali narozdíl o zaplaceného komparsu, ale ano, nadšení tam bylo. Navštívili jsme konečně módní přehlídku, která byla akorát dlouhá, byla zábavná, přinesla nám něco nového a přesto, že jsme neviděli (z tribuny, kde sedělo 50% diváků) předem tolik avizované diamantové šperky, které modelky předváděly, jsme spokojení.
Zakoupili jsme si nejlevnější vstupenky za 1.000 Kč a tiše jsme se smáli hostům v řadě před námi, kteří už za vstupenky zaplatili 3.000 Kč (bez vstupu na after párty) a kteří si málem ukroutili hlavu... 

Přejeme si, aby akcí typu Top Secret bylo více. Aby módní přehlídky byly inovativní, inspirativní a aby nebylo nutné angažovat tzv. párty modelky typu Agáta Hanychová, D. Mesarošová a další. 
Top Secret je první vlaštovka a věříme, že bude i nadále úspěšná a příští rok nás opět pobaví a inspiruje. I za cenu nejlevnějších lístků, díky kterým jsme měli exluzivní výhled a nebolelo nás za krkem :-) Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.