Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.K nejkrásnějším momentům během svatebních příprav patří návštěva kadeřnice a kosmetičky, kde Vám vyzkouší svatební účes a líčení pro váš svatební den.

Zde je velmi často obtížné rozhodnutí, jaký účes si vybrat, tento výběr účesu má enormní význam pro Váš finální Look. Chcete mít moderní, okouzlující či elegantní účes? K tomuto rozhodnutí Vám pomůžou různé vlasové doplňky:

Svatební-ráj.cz
Svatební-ráj.cz


Svatební korunky
Třpytivý diadém je nejpopulárnější vlasový doplněk nevěsty, což je pochopitelné. Koneckonců, svatba je pravděpodobně jedinou akcí v životě, kde můžete tento okouzlující doplněk nosit. Se štrasovou korunkou se budete cítit jako princezna a o to přeci jde, jde o Vaší pohádkovou svatbu. Štrasová korunka má velmi krásný efekt v rozpuštěných vlasech či vysoce vyčesaném drdolu. Ke korunce je možné připevnit svatební závoj. V našem obchodě najdete více jak 300 různých druhů svatebních korunek a diadémů, můžete si vybrat z menších korunek, ale i tak z velkých honosných štrasových diadémů.

Svatební čelenky
Pěknou alternativou svatební korunky je klasická čelenka. Tyto čelenky nejsou tak glamour jako korunky. Čelenky mohou být perličkové, štrasové či z krajky. Hlavním pozitivem čelenky je, že jí upevníte bez problémů i do velmi krátkých vlasů.

Svatební-ráj.cz
Svatební-ráj.cz


Štrasové hřebeny a ozdobné spony
Hřebeny a spony nikdy nevyjdou z módy, alespoň pokud jde o svatební účesy. Štrasové hřebeny se těší u nevěst stále větší oblibě. Přitahují pozornost a jsou neuvěřitelně praktické. Kadeřnice Vám vyčeše drdol a hřeben pouze vloží k drodolu a účes a hotovo.

Svatební-ráj.cz
Svatební-ráj.cz


Perličky, růžičky a vlásenky
Perličky a růžičky použijte, když chcete vypadat velmi romanticky. Tyto vlasové ozdoby se používají do rozpuštěných a mírně zvlněných účesů i do volně vyčesaných drodlů k upevnění visících pramínků.

Velký výběr vlasových ozdob, korunek, čelenek a diadémů najdete v našem obchodě - www.svatebni-raj.cz
 
Tagy kolekce: svatební kolekce


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.