Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Je to skutečný ráj na zemi. Je to největší "Shoe gallery" pod sluncem kde můžete vidět ty nejkrásnější a nejluxusnější boty z celého světa. Přes 10 tisíc metrů čtverečních kde můžete obdivovat, zkoušet, nakupovat...

Interiér Shoe gallery navrhoval architekt a designér Jamie Fobert. Luxusní ale osobní. Růžové sedačky jsou ideální na vyzkoušení bot...
Interiér Shoe gallery navrhoval architekt a designér Jamie Fobert. Luxusní ale osobní. Růžové sedačky jsou ideální na vyzkoušení bot...


Ráj bot - nebe na zemi

Více než 5 tisíc párů luxusních bot na jednom místě od 120 značek z celého světa. Všechny si můžete prohlédnout, vyzkoušet na luxusních růžových pohovkách aniž byste musely nakoupit. A můžete se zde cítit jako sebevědomý člověk, i když nevlastníte zlatou kreditku...

Kde to je?
Selfridges - Oxford Street London

Salónek obuvnického mága Louboutina se nachází na samém konci - je to jako třešnička na dortu. Najdete zde ikonické kousky z jeho starších kolekcí i zbrusu nové páry.
Salónek obuvnického mága Louboutina se nachází na samém konci - je to jako třešnička na dortu. Najdete zde ikonické kousky z jeho starších kolekcí i zbrusu nové páry.


Louboutin, Choo, Westwood, UGG i Melissa

Boty tady stojí od pár desítek liber až po stovky liber. Kouzlo galerie je mimojiné v tom, že tu jsou všechny boty pohromadě, roztříděné podle značek a stylů. V samostatných saloncích podél hlavní haly jsou značky jako Gucci, Chanel, Balenciaga, Louboutin, UGG Australia a další... A je tu moc dobře vidět, které značky mají největší oblibu.

Zajímají vás další články o Ch. Louboutinovi? Podívejte SEM.

Hlavní sál galerie je mixem desítek značek - jsou nádherné, cenově dostupné a hlavně mají nápad a barvy.
Hlavní sál galerie je mixem desítek značek - jsou nádherné, cenově dostupné a hlavně mají nápad a barvy.

Sen Carrie Bradshaw

Je to jako stát se na malou chvíli Carrie Bradshaw. Myslím, že kdyby se ještě natáčel Sex ve městě, určitě by právě tady měli natočit "sen" hlavní hrdinky. Nebo tu možná vznikne filmová trojka.

Designérský sen

Oficiální otevření této největší galerie obuvi na světě se uskutečnilo 23. září 2011 za přítomnosti největších britských hvězd. Galerii vytvořil architekt Jamie Fobert a myslím, že ho to muselo skutečně bavit. Druhé poschodí obchodního domu, kde se galerie nachází se skládá z 6 salónů v různých stylech. 

Skleněné
Skleněné "regály" jsou naplněné lepšími značkami jako jsou Charlotte Olympia, Aldo, Zanotti a další...


Londýnské super výprodeje a letenky za pár stovek

Letenky do Londýna můžete koupit už za pár stovek u slovečnosti Wizz Air, které lítá z letiště Brno - Tuřany. V tomto období navíc určitě můžete využít i lákavých slev všech obchodních domů i módních značek - slevy ke konci ledna dosahují i 80%.

A pokud se do Londýna zrovna nechystáte, tak si můžete všechny boty prohlédnout (a zakoupit) na internetových stránkách obchodního domu Selfridges tady.


Selfridges, Oxford Street, London
www.selfridges.com

Londýnský obchodní dům Selfridges je druhý největší ve Velké Británii hned po kultovním Harrods.

text: Katka+Linda

 
Tagy: Alexander McQueen | Casadei | Charlotte Olympia | Christian Louboutin | Gianmarco Lorenzi | Giueseppe Zanotti | Gucci | Jimmy Choo | Yves Saint Laurent

Tagy kolekce: cruise kolekce 2012 | jaro-léto 2012


Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.