Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Letos se prý bude hodně šetřit. A možná zkrachuje euro. Máme pro vás radu: Nakupte libry a jeďte je utratit na Oxford Street do Londýna. Zní to šíleně, ale uděláte si radost...

Brian Atwood, obchodní dům Selfridges.
Brian Atwood, obchodní dům Selfridges.


Krásné (a jistě i pohodlné) boty jsou základem každého šatníku. Kvalitní boty o nás vypovídají daleko více než jakýkoliv jiný kousek našeho oblečení. A proto se do nich (občas) vyplatí investovat.

Jistě není nezbytné utrácet měsíčně tisíce (nebo i více) za značkové boty. A nikdo vám neříká, že pokud nemáte Blahnika, Louboutina nebo Choo tak ani neexistujete. Žen, které tyhle ikonické kousky vlastní, na světě není mnoho a není nutné z toho mít depresi.

Proč investovat do krásných (rozumějte pro vás krásných) bot:

1. Uděláte si radost
2. Zvýšíte si sebevědomí
3. Budete dobře působit na ostatní
4. Dostanete lepší práci
5. Najdete si (lepšího) přítele
6. Přítel vám koupí nové (a dražší) boty
7. Zvýšíte si sebevědomí
8. Najdete si bohatšího přítele
9. Kromě bot vám zařídí šatník (ve vašem domě)
10. ... tady si to může každá z vás doplnit sama. Jestli to budou nějaké super boty, děti nebo prsten s briliantem. Anebo kopačky :-)

Původně tento článek měl být o tom, že jsme se s holkama před pár dny vrátily z Londýna, kde jsou neskutečné výprodeje. A kde jsme si za 3 dny pořídily tolik oblečení za tak směšnou sumu peněz, že jsme vlastně ušetřily ... ale opravdu.

Chcete-li zažít skutečné výprodeje - kupte si letenku od Wizz Air (létá z Brna) za pár stovek, najděte si levné ubytování v Londýně, pořiďte si lítačku na MHD (Oyster card se vyplatí) a jeďte na Oxford Street. A pak možná pochopíte, jak vypadají skutečné výprodeje... A hlavně tam jeďte s prázdným kufrem!!! :-)

A přečíst si můžete i naši reportáž z největší prodejní galerie bot na světě - článek najdete tady: Největší galerie bot na světě. Byly jsme tam.

text: Linda
foto: Brian Atwood

 
Tagy kolekce: podzim-zima 2012


Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Projděte se podzimem
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Prožijte podzim se stylem
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.