Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Damier Perle, Eye Candy, Cosmopolitan, nebo Cocktail Tropical? Stačí si jen vybrat.
LV představuje čtyři nové řady šperků na jaro/léto 2011 ve stylu art deco a šedesátých let.
Jejich vzrušující názvy mluví samy za sebe. Damier Perle, Eye Candy, Cosmopolitan a Cocktail Tropical - osobitě zpracovaná bižuterie je plná barev a různorodých materiálů. A aby toho nebylo málo, francouzská značka nové šperky prezentuje v originálně nafocené kampani.

Jste romantický typ jako kanadská modelka Charlotte Le Bon? Pak je pro vás jako dělaný zlatý náhrdelník s perlami z kolekce Damier Perle. Božský pro svou jednoduchost a eleganci.

K tomu stačí nasadit podobně nevinný výraz mořské panny, a budete k nakousnutí. Pokud jste naopak živočišný typ a na první pohled nezapřete svůj sex-appeal, hodí se pro vás šperky přesně jako pro herečku Hailey Gates.Rudá rtěnka, nepoddajná hříva, kilt, podprsenka, ale hlavně šátek LV s barevným potiskem na krk a barevné náramky na zápěstí. To, že se letos nosí plastové náramky, se ví i ve francouzském módním domě.

Chcete-li dodržovat trendy i vy, investujte do ozdob, které má na sobě tenistka Daria Schieferstein. Pokud ve vás dříme duše indiánky, na krk si pověste pořádný tesák. Obejdete všechny konvence jako Clara 3000, pařížská dýdžejka.
Pozornost upoutá také velmi výrazný náhrdelník z kolekce Cosmopolitan, který má na sobě americká herečka Lina Esco.Z nové kolekce bižuterie Louis Vuitton si vybere každá - od elegantní dámy à la Brigitte Bardot až po punkovou divu v kožené bundičce. LV přináší možnost zvolit si šperk podle nálady i osobnosti. Konečně.

Celá kolekce bude dostupná i v obchodě Louis Vuitton v Pařížské ulici.
 
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.