Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Holandská šperkařská značka Bron, která pracuje výhradně s přírodními materiály té nejvyšší kvality, přichází na trh s novou kolekcí úchvatných prstenů.

Vzácné barevné kameny a diamanty, které specialisté značky Bron osobně a s maximální pečlivostí vybírají na cestách po celém světě, jsou zasazeny do 18karátového bílého, žlutého či růžového zlata a nabízí nepřeberné množství originálních barevných kombinací.

Prsteny z 18kt růžového zlata s diamanty a safíry, od 128 500 Kč
Prsteny z 18kt růžového a bílého zlata ? zelený turmalín a diamanty (62 500 Kč), bílé zlato (15 000 Kč), růžový turmalín a diamanty (83 750 Kč), růžový turmalín (44 500 Kč)
Prsteny z 18kt růžového zlata s diamanty a různobarevnými safíry, od 40 500 Kč
Šperky BRON jsou k dostání exluzivně v klenotnictví Halada, Na Příkopě 16, Praha 1.
 
Tagy kolekce: podzim-zima 2013 | Svatý Valentýn ❤ | Vánoce 2012


Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.