Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů. Křišťály, lesklá kůže, umělá hmota a elegance 30. let. Takto slaví 15. narozeniny tvůrčí dílna slavného návrháře Jimmy Choo.

Opravdu krásná kolekce s ručně vyšívanými detaily kde najdete lodičky s neuvěřitelnými 14,5 centimetru vysokými podpatky i zcela ploché sandálky... Některé kousky jsou pouze na objednání, psát si o ně můžete na email waitinglist@jimmychoo.com 

Celou kolekci si můžete prohlédnout v naší galerii nebo na oficiální stránkách tohoto návháře.


Život ve zkratce
Jimmy Choo se narodil v Penangu v Malajsii v roce 1961 v rodině obuvníka. V 11 letech vyrobil své první boty. Ve 22 letech absolvoval Cordwainers Technology College v Londýně. Ze začátku pracoval na částečný úvazek v restauracích a v továrnách na boty, aby si mohl financovat studia.
O tři roky později začal Choo už vlastní ševcovskou kariéru, a to v malé dílně ve východním Londýně. Během dvou let se mu podařilo dostat se na osm stran časopisu Vogue a dosáhnout mezinárodního věhlasu.

Propagace a úspěch
Velký zlom přišel v roce 1996, kdy s editorkou časopisu Vogue Tamarou Mellon. Ta se stala kreativní ředitelkou ve společné firmě - Jimmy Choo s.r.o.
Z malé dílny se podařilo Jimmymu najít cestu do velkého světa módy a designu. Kromě slávy a peněz získává ale také řadu velice vážených ocenění. V roce 2000 obdržel státní titul Dato´ od sultanátu Pahang v Malajsii za své úspěchy. O dva roky později získal Řád britského impéria od královny Alžběty II jako uznání za jeho služby pro obuvnický a oděvní průmysl ve Velké Británii a řadu dalších ocenění.

Značka a klientela
Společnost Jimmy Choo s.r.o. se pomalu rozšířila i do dalších odvětví módy. Kromě bot se Choo začal věnovat i doplňkům. Jeho butiky najdete také po celém světě. Mezi jeho věrné zákaznice patří světové celebrity, věrnou fanynkou byla i princezna z Walesu, lady Diana.

Jimmy Choo žije v Londýně. V současné době je zapojen do projektu vytvoření obuvnického institutu v Malajsii, kde je sám ikonou pro mladé designéry. Jeho společnost Jimmy Choo s.r.o. vyrábí jedny z nejdražších a nejluxusnějších bot na světě.

 
Tagy: Jimmy Choo

Tagy kolekce: jaro-léto 2011


Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.