Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Sexy, jednoduché a sofistikované. Boty, kabelky a další doplňky od Donny Karan jsou nenásilně šik a připravené doprovodit vás, kamkoliv se na sklonku léta vydáte.

Malé kabelky s kroko reliéfem nebo ve tvaru fidží, prostorné brašny, ale i oblíbené lakované  kabely ozdobené hedvábným šátkem. Kolekce doplňků DKNY, která na začátku června zaplní obchod v pražské Železné ulici, zahrnuje kabelky různých tvarů a ve velmi zajímavých a netradičních barvách.

Najdeme tu odstíny béžové a khaki, ale i jasně oranžovou, růžovou nebo pastelově zelenou doplněné tradiční bílou a černou. Levnější řadě DKNY Active pak dominují plastové tašky ve stříbrném nebo průhledném provedení, které ocení zejména prakticky a sportovně laděné ženy a dívky.

Nejsou to ale jen kabelky, pro které se k DKNY zákaznice vrací. Velmi pověstné jsou tu především extrémně pohodlné boty na podpatku, které i zaryté milovnice placatých balerínek přesvědčí podívat se na svět aspoň občas z nadhledu.

V předpodzimní (pre-fall) kolekci jim Donna Karan nabízí perforované zavazovací sandálky s volnou špičkou, klasické lodičky na kačence nebo stále oblíbenější sportovní modely na platformě. Ty, které se přesto k podpatkům neodhodlají, určitě zaujmou měkké balerínky v metalových odstínech zlaté a stříbrné nebo ve variantě černé a šedé lakované kůže.

Velkým hitem nejnovější kolekce DKNY jsou ale tzv. rainy boots.
Tyhle gumové holínky se budou nosit ve výrazných barvách, a co víc, můžete je pohodlně srolovat do kabelky. Přesně v duchu filozofie Donny Karan: udržet věci flexibilní s nádechem čerstvosti, lehkosti a v městském duchu. Protože nejen život v New Yorku, ale všude na světě, se neustále mění. Každý den, každou sezónu a ve všech momentech.A pokud jste se rozhodly šetřit nebo se vám z jiného důvodu nechce do kabelek a bot investovat, přijďte se podívat na novou kolekci hedvábných šátků, slunečních brýlí a hodinek, které mají v obchodě DKNY také své stálé místo.


DKNY Accesories
Železná 16, Praha 1

 
Tagy: DKNY

Tagy kolekce: podzim-zima 2012


Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.