Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Plátno Monogram, symbol značky, vytvořil v roce 1896 Georges Vuitton jako poctu svému otci. Je odolné a trvanlivé a proto se původně používalo na cestovní kufry. Do plátna Monogram jsou vetknuty hodnoty a tradice značky - je to nikdy nekončící zdroj inspirace.

V roce 2011 značka Louis Vuitton navázala na know-how a kreativitu značky a vstoupila na nečekanou půdu - zkombinovala klasické plátno Monogram, přírodní hovězinu a, vůbec poprvé ve své historii, barevnou teletinu.

Pallas je trendy, měkká a luxusní; má snadno rozpoznatelný tvar reflektující tvar písmene V. Je vyrobena z měkké teletiny a disponuje několika bezpečnými vnitřními kompartmenty. Díky velmi ženskému designu, který je nicméně velmi praktický, Pallas zosobňuje to nejlepší z hodnot Monogramu.

Kabelka Louis Vuitton Pallas
Kabelka Louis Vuitton Pallas


Tenká ucha Toron z přírodní hověziny jsou příjemná pro elegantní zavěšení na lokti nebo nošení v ruce, odepínatelný popruh přes rameno Monogram s nastavitelnou délkou zase pro ležérní nošení přes rameno. Kabelka Pallas je praktická a vnější kapsy, s uzavíráním na skryté magnetky, jsou snadno přístupné.

Pallas je jméno inspirované řeckou mytologií ? bohyní Pallas Athénou, patronkou modrosti, řemesel a umění. Dcera Métis, Pallas logicky zdědila lehkost a přizpůsobivost plátna Monogram, zlaté detaily a několik způsobů, jak se dá nosit.

Cena kabelky Louis Vuitton Pallas: 44 000 Kč
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: podzim-zima 2013


Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.