Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Tajemství dokonalého outfitu se skrývá v doplňcích. Těmi můžete svůj vzhled pohřbít nebo ho naopak dovést do dokonalosti. S designovými motýlky od značky AlexMonhart budete perfektní ve společnosti, na business schůzce i na vysněném rande.

Za značkou AlexMonhart stojí mladá designerka Alexandra Monhartová, která touží změnit vnímání motýlků. Ve své kolekci s podtitulem New Dandy představuje dámské a pánské motýlky. Žádnou usedlost ale nečekejte, moderní barvy z nich dělají trendy záležitost. Motýlky se mohou pyšnit originálním střihem a neotřelým tvarem. Na výběr je ze dvou tvarů - kulatější Shape má velmi příjemný detail v podobě menšího prostrčeného konce vepředu, Simple je tvarově ostřejší a klasičtější. Modely jsou vyráběny z toho nekvalitnějšího saténu, který jim dodává luxusní vzhled. Každý kus je pečlivě ušit zkušenou švadlenou - očekávat tak můžete jen tu nejvyšší kvalitu.

AlexMonhart: New Dandy
AlexMonhart: New Dandy


S kolekcí New Dandy chce mladá designerka navázat na tradici nošení motýlků, zároveň ale vyzívá lidi, aby se nebáli experimentovat. "Moje kolekce má za cíl prezentovat motýlek nejen jako doplněk, ale také jako životní postoj", vysvětluje Alexandra Monhartová. Kolekce New Dandy už slaví úspěchy, motýlky byly vystaveny v Design Muzeu v rámci Designbloku mezi ikonickými designovými produkty 21. století.

AlexMonhart: New Dandy
AlexMonhart: New Dandy


Kolekce New Dandy je k dostání na www.alexmonhart.com, cena saténového motýlku AlexMonhart je 990,- Kč.

Alexandra Monhartová - začínající mladá česká designérka vystudovala Filmovou vědu na Palackého Univerzitě v Olomouci. Navrhování a výrobě dámských a pánských doplňků se věnuje již tři roky. V minulosti spolupracovala s olomouckým divadlem Na Cucky a festivalem Divadelní Flóra. Momentálně pracuje pro kostýmního výtvarníka Jana Růžičku v produkční společnosti Jakubisko Film s.r.o.
 Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.