Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Prvotřídní luxus
Šampaňský dům Veuve Clicquot, který je notoricky známý svou výjimečnou kvalitou i zářivě žlutou vinětou, představuje pravidelně vína té nejvyšší jakosti. Díky nezaměnitelnému savoir-faire, které je opečováváno po dlouhé generace, si značka vydobyla postavení haute couture ve světě šampaňského. Tento post si po dlouhá léta udržuje i díky své filozofii, která staví na mottu "je jen jedna kvalita, ta nejvyšší". Při výrobě používá pouze ty nejkvalitnější ingredience a klade velký důraz na každičký detail vlastního procesu. Není tedy divu, že Veuve Clicquot je ve světě šampaňského obdivován stejně tak, jako si užívají slávy ti nejlepší návrháři v oblasti módy. Představuje samotnou podstatu přepychu.

Haute couture neboli vysoká móda pochází z Francie, nejinak je tomu i v případě šampaňského. Zbytek světa se pouze snaží srovnat krok, ale země galského kohouta zůstává napořád kolébkou kreativity, savoir-faire a kultury i domovem nejuznávanějších šampaňských domů, mezi které patří také Veuve Clicquot.

Veuve Clicquot Rosé Couture
Veuve Clicquot Rosé Couture


Spojením dvou luxusních francouzských komodit, šampaňského a módy, vznikla nová limitovaná edice, Veuve Clicquot Rosé Couture, která je jako stvořená pro romantickou oslavu. Její nitro ukrývá jednu láhev neročníkového růžového šampaňského nebo láhev v kombinaci se dvěma sklenkami. Dárkové balení se rozvíjí jako záhyby oslnivé róby
a odkrývá šumivý poklad v celé své kráse. Pouzdro má izotermické vlastnosti, a tak dokáže uchovat šampaňské v perfektní kondici pro servírování po dobu plných dvou hodin. Díky zajímavému designu stehování i elegantní růžové barvě se Veuve Clicquot Rosé Couture hodí pro každou příležitost počínaje Svátkem svatého Valentýna, přes výjimečnou večeři až po oslavu úspěšné módní přehlídky.

Móda vpřed
Značka Veuve Clicquot dlouhodobě spolupracuje s těmi nejprominentnějšími umělci ze světa designu. V průběhu let se její jméno stalo synonymem inovace s nádechem elegance. Spojení "So Clicquot" (ve stylu Clicquot) v dnešní době neznamená pouze její vlastní vliv na design, ale stalo se životním stylem. Pro muže a ženy sledující módní trendy představuje dárkový set Rosé Couture dokonalé ztělesnění tohoto stylu -je smělý, oslnivý a tak šik.

Historie mísení
Byla to sama Madame Clicquot, žena s výjimečnou předvídavostí a odvahou, která v roce 1818 namíchala první růžové šampaňské. Její výtvor si v průběhu staletí našel mnoho příznivců. Šampaňský dům Veuve Clicquot si této inovace velmi cení a své savoir-faire vede v duchu této tradice a kultury i bohatého dědictví značky. Enologické umění mísení ušlechtilých kvalit odrůd Pinot Noir a Meunier, upřímný charakter Chardonnay a barvitá exploze červené variety Bouzy je samotnou podstatou proslulého šampaňského Veuve Clicquot.

Veuve Clicquot Rosé Couture
Veuve Clicquot Rosé Couture


Šampaňské Veuve Clicquot Rosé Couture ve speciální limitované valentýnské edici je v prodeji od prosince 2013 ve vybraných vinotékách a e-shopech. Cena balení s jednou láhví je 1 400,- Kč, balení s láhví a sklenkami stojí 2 100,- Kč.
 
Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů
SLOU DAYS ukáže cestu k chytřejším nákupům a smysluplnému šatníku

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.