Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.SEAT posiluje své spojení se světem designu, který patří mezi klíčové hodnoty značky, uzavřením dohody o spolupráci se španělským módním řetězcem MANGO. Cílem kooperace je otevřít nové kanály pro komunikaci se svými fanoušky na základě osobité identity s mladistvým a inovativním duchem. Obě společnosti spojí síly v několika aktivitách, které zkombinují inovativní módní styl MANGO a charakteristickou radost z jízdy ve vozech SEAT s nejmodernější technikou.

Prvním výsledkem spolupráce je nový Mii by MANGO, speciální edice praktického městského vozu španělské značky SEAT, která oslaví svůj debut na nadcházející módní přehlídce
080 Barcelona Fashion, jež se uskuteční od 27. do 31. ledna v Barceloně.

SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO
SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO


Inovativní soutěž "Mii by MANGO"
Nový model, vytvořený značkami SEAT a MANGO, přináší překvapení a atraktivní internetovou soutěž, která odmění kreativitu a originalitu příznivců na internetu a sociálních sítích. Tvořivá činnost nebude samoúčelná, protože prvních tisíc vozů Mii by MANGO bude dodáno se třemi dalšími doplňky - deštníkem, kabelkou a dalším automobilovým příslušenstvím, které navrhnou účastníci inovativní internetové soutěže.

Navrhovat specifické příslušenství pro nový SEAT Mii by MANGO a soutěžit o atraktivní ceny mohou uživatelé ze všech koutů světa. Soutěž začala 21. ledna a potrvá následujících pět týdnů. Zájemci získají veškeré potřebné informace na facebookových stránkách SEAT a MANGO (www.facebook.es/seat, www.facebook.com/SEAT.Official a www.facebook.com/mango.com), webových stránkách SEAT (www.seat.es a www.seat.com) a na webové stránce www.talenthouse.com. Po obdržení všech návrhů vybere porota, sestavená z profesionálů značek SEAT a MANGO, nejkreativnější nápady. Celkový vítěz získá zcela nový SEAT Mii by MANGO a pět finalistů obdrží dárkový certifikát pro nákup v obchodech MANGO.

Nový SEAT Mii by MANGO přirozeně vyniká svým atraktivním designem interiéru a exteriéru. Pozornost přitahuje jedinečnou kombinací béžového a černého laku, specifickými ochrannými lištami na bocích karoserie, tmavě šedými 15" koly z lehké slitiny, elektricky ovládanými a vyhřívanými vnějšími zpětnými zrcátky a nápisy "Mii by MANGO" na levé straně zadního výklopného víka a střešních sloupcích B.

SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO
SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO


Interiér modelu SEAT Mii by MANGO je velmi praktický. Prostor pro cestující se od výchozího provedení odlišuje řadou osobitých stylistických prvků a rozšířenou výbavou, zejména několika šedými ozdobnými prvky a kůží obšitým volantem a hlavicí řadicí páky. Přední a zadní sedadla jsou čalouněna exkluzivní béžovou Alcantarou a na opěrkách hlavy jsou vyšité nápisy "Mii by MANGO". Kromě toho je nový model SEAT vybaven rovněž praktickým háčkem pro bezpečné zavěšení kabelky, kosmetickým zrcátkem ve sluneční cloně na straně řidiče, specificky navrženými podlahovými rohožemi, dveřními prahy a klíčkem od vozu.

SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO
SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO


Nová verze s třídveřovou a pětidveřovou karoserií, vycházející z výbavové linie Style, se objeví u prodejců před začátkem léta.

SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO
SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO
 Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.