Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.14. únor patří již tradičně svátku všech zamilovaných. Ačkoliv na tento svátek někteří nahlížejí jako na modernu z Ameriky, má své kořeny ve starém Římě, kde kněz Valentýn tajně oddával vojáky, kteří měli sňatek zakázaný a žehnal jejich lásce. Pokud byste také chtěli potěšit svou drahou polovičku, řada zajímavých akcí na vás čeká například v síti parfumerií Marionnaud, kde si připravili valentýnské LOVE DAYS. V první polovině února jsou zde připraveny slevy, ale také krásný dárek v podobě luxusního náramku se srdíčkem za nákup v hodnotě 1 999 Kč!

Ať už patříte mezi milovníky srdíčky posetých balónků, či naopak preferujete coby lásky čas Máchův Máj, na potěšení svých nejmilejších je vhodná každá příležitost. V rámci LOVE DAYS v síti parfumerií Marionnaud na vás čekají tyto akce:

Dárek za nákup
Od 1. února 2014 do vyčerpání zásob je pro všechny zákazníky připraven luxusní náramek se srdíčkem za nákup v hodnotě 1 999 Kč (před odečtením všech slev). Romantický náramek potěší všechny zamilované ženy.

Valentýnská akce LOVE DAYS v Marionnaud
Valentýnská akce LOVE DAYS v Marionnaud


Dárkové kazety
Od 1. února do 16. února 2014 platí sleva 20 % na všechny dárkové kazety sítě Marionnaud. Sleva se vztahuje jak na vlastní značky parfumerie, tak i na luxusní sety světových značek.

Valentýnská akce LOVE DAYS v Marionnaud
Valentýnská akce LOVE DAYS v Marionnaud


Sleva na druhý produkt
Od 1. února do 16. února 2014 je připravena 40% sleva při nákupu dvou produktů. Kupte si dva libovolné produkty a levnější z nich budete mít se slevou 40 %. Akce se vztahuje na veškerý sortiment parfumerie Marionnaud.

Valentýnská akce LOVE DAYS v Marionnaud
Valentýnská akce LOVE DAYS v Marionnaud


Víte že?..
Den Svatého Valentýna bývá považován za americký svátek, nicméně jeho historie je mnohem starší. Valentýn byl kněz ve starém Římě, který tajně oddával vojáky, kteří měli sňatek přísně zakázaný, a žehnal jejich lásce. Císař Claudius II. se o těchto krocích Valentýna dozvěděl a nechal ho zatknout. Valentýn byl odsouzen a poprava se konala právě 14. února. Před popravou měl kněz právo na jeden dopis - poslal ho své ženě a byl to dopis plný lásky, vyznání.
Na Valentýnovu počest si lidé v tento den vyznávají lásku.
 
Tagy: Marionnaud

Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
To nejlepší pro naši krásu
Bezpečné opalování je stále důležitějším faktorem
Přírodní síly z dalekého severu
Síla květin se přeměnila do dokonalé vůně
Zamilujte se do romantiky
V jednoduchosti je krása
FAnn Beauty Atelier
Prodýchejte se ke zdraví
Nová éra vůní od DSQUARED2
Tím správným směrem
Vůně Anglie
Anglický luxus do vaší koupelny
Make me HAPPY
Flakon jako drahokam
Vůně třpytivých paprsků

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.