Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Už se vám stalo, že jste si říkali: "Tahle kabelka by se mi líbila, jen kdyby byla červená, černá, větší, menší...?" Pokud budete vybírat z nabídky designových kožených kabelek Franco Arazzi šitých na zakázku, vaše přání se snadno změní ve skutečnost. Můžete si zvolit barevnost a materiál z aktuální bohaté nabídky, případně ovlivnit i velikost kabelky, délku ucha a jeho barevnost.

Franco Arazzi - kožená kabelka na přání
Franco Arazzi - kožená kabelka na přání


K jedné kabelce můžete mít i několik různě barevných uch nebo odepínacích klop. Zákaznice si například vyžádaly, aby kulatá odepínací taštička na drobnosti, která je součástí všech větších kabelek, se dala zároveň použít, jako ledvinka u pasu - připnutím dvěma karabinkami na poutka kalhot. Dnes už je tato možnost ve standardní nabídce. Ateliér se nebrání ani dalším podnětům od zákaznic, naopak se na ně těší.

Franco Arazzi - kožená kabelka na přání
Franco Arazzi - kožená kabelka na přání


Kompletní sortiment je dostupný na webu www.francoarazzi.cz, hotové modely si můžete po předchozí domluvě vyzkoušet v uměleckém ateliéru Franco Arazzi v Italské ulici 15, v Praze 2, kde každý originální kousek vzniká.
 Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.