Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Módní, ale také pohodlné, takové jsou kožené boty CHIBS. Přesně v duchu motta "Walk With Us", kterým se CHIBS od počátku prezentuje. V České republice je tato portugalská značka součástí portfolia nového multibrandového concept store the DOGS v centru Prahy.

CHIBS vznikl v 90. letech v rámci obuvnické společnosti Evereste. Značka CHIBS se nejprve profilovala jako značka pánských bot, až v roce 2011 uvedla na trh svou první dámskou kolekci. V současné době každou sezónu představuje velmi zajímavé novinky v segmentu bot pro ženy i muže. Prvotní inspirací je městské prostředí, společné všem hlavním módním metropolím po celém světě. Kosmopolitní životní styl se odráží ve třech liniích - klasické, ležérní a městské.

Boty CHIBS se dokonale přizpůsobí životnímu stylu svého majitele
Boty CHIBS se dokonale přizpůsobí životnímu stylu svého majitele


Úspěch obuvi CHIBS je dán dokonalým propojením nejnovějších módních trendů, technologických inovací a respektu k potřebám a prioritám zákazníků. Koupí bot všechno teprve začíná. Majitel bot CHIBS má k dispozici individuální servis. Prostřednictvím služby Shoe Customization Service si navíc může objednat exkluzivní CHIBS model na míru, podle svého vkusu si vybrat z různých barevných tónů i materiálů. Boty CHIBS se skvěle přizpůsobí identitě a životnímu stylu svého majitele.

Boty CHIBS se dokonale přizpůsobí životnímu stylu svého majitele
Boty CHIBS se dokonale přizpůsobí životnímu stylu svého majitele


the DOGS Concept store
Skořepka 9
Praha 1
 Zimní veganská barefoot obuv
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.