Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Tři světové top značky společně, v jeden čas, na jednom místě. Skutečně mimořádný zážitek! Novátorský koncept LUXURY STYLE, jehož pořadatelem jsou Veletrhy Brno, a.s., je dílem Jana Kňourka, originální invencí proslulého fashion choreografa a režiséra. Hlavním partnerem unikátního večera je časopis Luxury Guide, produkce se ujala agentura Top Ladies pod vedením Blanky Sedlákové. Omezený počet vstupenek za 2 400 Kč je v prodeji u organizátora akce.

Corneliani, tradiční italská značka oblečení pro muže, to je především mimořádná kvalita zpracování, dokonalá krejčovina, luxus a invence. Historie rodinné firmy se začala psát ve třicátých letech minulého století, když Alfredo Corneliani začal prodávat pláště a další svršky do deště. Ale teprve jeho synové v roce 1950 spojili značku Corneliani s výrobou prvotřídních ručně šitých obleků a oblečení pro volný čas, kterými je značka dnes proslulá. Hodnoty značky Corneliani jsou obsaženy ve sloganu: Kvalita minulosti v přítomnosti. Svým nadčasovým stylem vychází vstříc modernímu, elegantnímu muži.

John Richmond, oblíbená značka hvězd jako jsou Madonna, Mick Jagger, Annie Lennox nebo David Bowie, nabízí pánské a dámské kolekce včetně bot i extravagantních doplňků. Její tvůrce, anglický návrhář John Richmond, se hned na počátku své kariéry prosadil jako přední představitel britské módní avantgardy. V roce 1995 začal spolupracovat s italským podnikatelem Saverio Moschillem a přesídlil z Londýna do Milána. V Johnových návrzích se dodnes odráží jeho vášeň pro rock, který mistrovsky mísí s elegantním "street stylem".

LUXURY STYLE v Brně: aktuální kolekce značek John Richmond, Corneliani a Bvlgari
LUXURY STYLE v Brně: aktuální kolekce značek John Richmond, Corneliani a Bvlgari


Originální, půvabné a extravagantní, takové jsou exkluzivních klenoty značky Bvlgari. Není divu, že si je zamilovaly také mnohé celebrity, například Elizabeth Taylor. Společnost Bvlgari, sídlící v Římě, se výrobou šperků zabývá už od roku 1884. Její kořeny jsou v prastaré rodině řeckých zpracovatelů stříbra. Sotirio, otec rodiny, uprostřed 19. století emigroval z malé vesničky Epirus do Itálie, kde v římské Sistině roce 1884 otevřel svůj první obchod. Na začátku 20. století se do čela společnosti postavili jeho synové Constantin a Giorgio a dále rozvinuli vášeň pro drahokamy a šperky. V padesátých letech si Bvlgari vytvořilo vlastní, unikátní styl a následovala úspěšná expanze na zahraniční trhy. Dnes je podmanivá krása šperků Bvlgari známá po celém světě.

Vstupenky: luxurystyle@bvv.eu
 Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.