Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Pro všechny, kteří chtějí žít, pracovat nebo se bavit ve stylových a krásných interiérech, je tu designérské studio Comeinterior. Kromě návrhů a realizací proměn vašeho bydlení zastupuje Comeinterior také světové proslulé značky vyrábějící nádherné dekorační látky, originální svítidla, komfortní nábytek či ozdobné tapety. Součástí portfolia značek je také francouzská firma Houlès. V jejich širokém sortimentu najdete spektakulární závěsy, umělecky provedené boční úvazy či zakončení garnýží připomínající klenoty.

Historie francouzské rodinné firmy Houès sahá do 20. let minulého století, kdy Felix Houlès a jeho syn André zakládali společnost specializující se na prodej látek a všech potřeb pro čalounění. V současnosti firma Houlès navrhuje, vyrábí a prodává luxusní látky určené pro čalounění a závěsy, ozdobné úvazy, úchyty, třásně, střapce, stuhy, lemové pásky, závěsné systémy. A také všechny potřeby pro čalouníky. Zákazníky této firmy jsou majitelé soukromých bytů a domů renovující svůj interiér, ale i majitelé restaurací, hotelů a rezidencí.

Závězy jako na zámku
Nová kolekce Houlès pro tento rok obsahuje překrásné zdobné úvazy Duchesse, navržené tak, aby svojí propracovaností a barevností ladily se novými závěsovými látkami Fontana, Floris či Fontainbleu. Představované úvazy však skvěle doplní i látky a designy z předešlých kolekcí. Návrháři z Houlès připravili také stuhy a lemové pásky v současném stylu. Nové jsou i čalounické látky Fidgi, Fleuron a Folio. Strategie firmy Houlès pro rok 2014 je přiblížit se širší vrstvě zákazníků. Pod heslem "more value for money" dokonce posouvá některé ceny své nové kolekce směrem dolů.

Francouzská rodinná značka HOULÉS
Francouzská rodinná značka HOULÉS


Damašek, žákár, hedvábí, satén. Všechny výrobky z dílny Houlès jsou z vysoce kvalitních materiálů. Široká škála odstínů barev a vzorů zaručuje, že vše je možné kombinovat a v interiéru vytvořit komfortní a nezapomenutelné prostředí.

Francouzská firma Houlès dbá nejen na dokonalý soulad barev, vzorů a na super kvalitní provedení svých produktů. Rozhodující je krása, ale i funkčnost.

V případě závěsů si tak můžete vybrat například míru zastínění - až po naprostý blackout. Pro závěsy a čalounění lze zvolit nehořlavé látky. Zákazník určuje také to, jak se budou závěsy zatahovat, ať už pomocí kolejniček, tyčí s kroužky anebo motorovým pohonem.

Francouzská rodinná značka HOULÉS
Francouzská rodinná značka HOULÉS


Kreativita, profesionalita, kvalita
Specializací studia Comeinterior je design a zařizování interiérů na klíč. Majitelka studia a designérka Jitka Horáková dokáže dodat jednotlivým místnostem a domům šarm a duši. Vytváří komplexní kreativní návrhy, ale profesionálně poradí také s výběrem doplňků. Interiérové studio Comeinterior zastupuje na našem trhu exkluzivní značky Ralph Lauren, Christian Lacroix, Sahco, Foresti Home, Mobilfresno, Blendworth, D´Argentat či Elite. Součástí studia je i vlastní šicí dílna.

ADRESA: Comeinterior, Československé armády 28, 160 00 Praha 6, www.comeinterior.cz
 Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.