Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Tiffany & Co., klenotník, který je spojen s nejdůležitějšími životními momenty, vytváří dokonalé dárky k Valentýnu. Již přes 175 let navrhuje nejkrásnější dárky z lásky, ručně
vyrobené v legendárním stylu Tiffany.


Návrháři od Tiffanyho představují široký náramek s oválným morganitem o 74,27 karátech, který je pojmenovaný po finančníkovi a věrném zákazníkovi Tiffanyho J. P. Morganovi. Drahokam takové velikosti, kvality a syté barvy je vzácným jevem a dokladuje Tiffanyho tradici, jíž je získávání těch nejčistších kamenů na světě. Oslnivé mistrovské dílo je lemováno 18 karátovým růžovým zlatem, které se třpytí mezi lístky z diamantů a platiny.

Tiffany & Co.
Tiffany & Co.


Srdce je univerzálním symbolem lásky. Tiffany oslavuje tento romantický symbol tím nejelegantnějším způsobem - např. náušnicemi ve tvaru srdce z kolekce Tiffany Enchant, která bere inspiraci ve zdobných branách do okázalých zahrad a přepychových sídel. Náušnice jsou vyrobeny ze zářivého drahého kovu RUBEDO, který je Tiffanyho exkluzivní novinkou. V kolekci Tiffany Enchant také najdeme náhrdelník s kulatým přívěskem v nádherně zářivém růžovém odstínu RUBEDO.

Tiffany & Co.
Tiffany & Co.


Pro všechny, kteří chtějí vyjádřit své city nebo jen darovat něco drobného pro radost, má Tiffany & Co. dárky z lásky, jejichž styl je legendární. Každý výjimečný dárek od Tiffanyho je ukrytý v tyrkysově modré krabičce s bílou stuhou, která se stala ikonou jedinečného stylu a luxusu, a symbolem nezapomenutelných okamžiků plných lásky a očekávání? i pouhý pohled na ni dokáže rozbušit srdce po celém světě.

Tiffany & Co.
Tiffany & Co.


Oslavte svou lásku stylově a užijte si romantickou schůzku přímo u Tiffanyho. 14. února, na oslavu svatého Valentýna, přichystalo Tiffany & Co. pro všechny zákazníky sladké překvapení a vaši návštěvu si můžete vychutnat se sklenkou šampaňského.
 
Tagy: Tiffany & Co.

Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour
Zářivé vodopády
Barvy duhy

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.