Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Do soutěže se může zapojist každý, kdo odešle své valentýnské přání na speciální webovou stránku Centra Chodov. Z těch nejoriginálnějších pak porota vybere vítěze.

Centrum Chodov nabízí na Valentýna svým návštěvníkům populární speed dating, zábavné fotografování a soutěž o romantický zájezd. O atraktivní ceny, výlet do Benátek či dárky od prodejen centra, se může ucházet každý, kdo pošle své drahé polovičce zamilovanou valentýnku přes speciální web Centra Chodov http://www.centrumchodov-slaskou.cz/. Valentýnská přání budou rozeslána svým adresátům 14. února, a to buď na email, či na Facebook. Soutěžící tak připraví pro svého partnera nebo partnerku romantické překvapení, a autor nejoriginálnější valentýnky bude navíc odměněn zájezdem pro dva právě do italského města zamilovaných.

Najděte lásku v Centru Chodov a vyhrajte zájezd do Benátek
Najděte lásku v Centru Chodov a vyhrajte zájezd do Benátek


"Na valentýnskou soutěž a speciální fotografování se moc těším a věřím, že je uvítají také naši zákazníci. Zároveň jsem velmi ráda, že se nám pro nezadané povedl zorganizovat hned dvojí speed dating. V našem centru si tak na své přijde každý, kdo se chce na Valentýna pobavit, a někteří tu možná dokonce potkají svou novou lásku," uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Tematické fotografování, které se ve dnech 14. a 15. února uskuteční na Čtvercovém náměstí centra, umožní zájemcům vžít se díky originálním kostýmům do role filmových či populárních mileneckých párů, jako jsou Kleopatra a César, Gatsby a Daisy, Romeo a Julie, či Marylin Monroe a John Fitzgerald Kennedy. Pro dokonalý výsledek bude fotografovaným dvojicím k dispozici líčení zdarma pod záštitou parfumerie Douglas. Snímky budou vystaveny na facebookovém profilu centra a ty nejlepší čeká ocenění v podobě dárkových karet Centra Chodov. Oblíbený speed dating se pak odehraje v kavárně Gaviota v 1. patře (naproti prodejně C&A). Na účastníky starší 28 let čeká welcome drink, tombola, povídání při svíčkách a možná i setkání s vysněným protějškem. Seznamovací akce ve spolupráci se serverem Libimseti.cz proběhne jak 13. února, tak přímo 14. února, vždy od 19 hodin.

Pořídit valentýnské dárečky pro sebe či svoje milované za extra zvýhodněných podmínek mohou v Centru Chodov všichni díky speciálním akcím, které připravili jeho nájemci. Například na všechny červené a růžové balerínky značky MARCHA BALLERINA se bude vztahovat 30% sleva, stejně tak jako na veškeré růžové košile ze sortimentu britské módní ikony T.M.Lewin. Atraktivní nabídky čekají na zákazníky v prodejnách se spodním prádlem: Lindex poskytne o 30 % nižší cenu podprsenek, Etam nabízí 20% slevu na celý nákup a Oxalis dessous přidá k vybranému zboží milý dárek. Každý, kdo mezi 13. a 15. únorem zakoupí v butiku s kosmetikou MAC jakoukoli rtěnku, může využít profesionálního valentýnského líčení zdarma.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.
 
Tagy kolekce: Svatý Valentýn ❤


Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů
SLOU DAYS ukáže cestu k chytřejším nákupům a smysluplnému šatníku

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.