Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Známý výrobce kuchyní Hanák rozšířil svůj záběr. V největším interiérovém studiu Hanák Forum Praha najdete vybavení pro svůj domov i firemní prostory. Pod jednou střechou se nabízí veškerý sortiment výrobce Hanák i renomované domácí a zahraniční značky. Pokud hledáte neotřelé nápady, je vám k dispozici designérské studio Atelier Forum.

Za vznikem studia Hanák Forum stojí čítankový příběh o americkém snu přenesený do České republiky. Ing. Stanislav Hanák se po listopadu 1989 rozhodl navázat na rodinné stolařství svého předka, Josefa Hanáka, z 30. let minulého století. Mistrně zvládnutá kvalita jeho výrobků pak nastartovala růst firmy, který vyvrcholil exportem výrobků do 14 zemí světa a na tuzemském trhu vybudováním Hanák Fora - interiérového studia o rozloze neuvěřitelných 6 000 m2 v obchodní zóně Průhonice-Čestlice.

Hanák Forum
Hanák Forum


Ve studiu Hanák Forum si můžete prohlédnout kuchyně, obývací pokoje, ložnice, koupelny, sedačky, židle, interiérové dveře, okna, podlahy, stínící techniku či dětské pokoje - vše je přehledně uspořádané, tak aby se klienti lehce orientovali. Nabídka uspokojí jak klienty, kteří hledají reprezentativní, klasický a bohatě zdobený nábytek, tak i milovníky čistých minimalistických linií.

Hanák Forum však nenabízí jenom množinu jednotlivých luxusních a kvalitních předmětů, ale díky vlastnímu designérskému studiu Atelier Forum dokáže váš interiér dotáhnout do posledního detailu. Profesionálové vám navrhnou dřevěné obklady stěn, nábytek přesně podle vašich představ, odhalí vám zcela netušené možnosti, které skýtají nejmodernější materiály. Samozřejmostí je možnost probrat a rozvinout své představy i v angličtině, ruštině a španělštině.

Hanák Forum
Hanák Forum


"Jsme schopní obsloužit i toho nejnáročnějšího klienta. Vždycky pak máme radost, když vidíme, že se nám podařilo vytvořit nový domov nebo navrhnout firemní prostory podle klientových představ. A spokojení zákazníci nás pak doporučují dál - to je pro nás ta největší odměna," říká Tomáš Vlček, který stojí v čele Hanák Fora.

Hanák Forum
Hanák Forum


Více informací na stránkách www.hanak-forum.cz
 Zimní veganská barefoot obuv
Udělejte si radost novou kabelkou
Za těmi nejkrásnějšími vánočními dárky
Pro jedinečné chvíle
Hitem letošního roku jsou síťovky
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
V suchu a teple v jakémkoliv počasí
Začátek zimy je nejlepší čas pro důkladnou péči o naši pleť
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Buď Signorina Ribelle
Ó takový jako ty
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Pro sladké sny a dobrou noc
To nejlepší pro naši krásu

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.