Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Blížící se valentýnský svátek všech zamilovaných je ideální příležitostí obdarovat svou lásku šperkem. V oblíbené prodejní galerii Debut Gallery, sídlící na Malém náměstí v centru Staré Prahy, je zastoupeno hned několik výjimečných designérů - šperkařů. Pro last time valentýnské tipy jsme vybrali náramek a náhrdelník z kolekce šperků Virus značky Zorya designérů Daniela Pošty a Zdeňka Vacka, které při nedávné návštěvě Prahy pro svou manželku pořídil i hollywoodský herec Donald Sutherland.

Dalším valentýnským tipem jsou prstýnky od Evy Růžičkové z kolekce Naive, jež jsou k dostání ve stříbrné a pozlacené verzi. Pokud si nejste jisti, zda žena vašeho srdce preferuje zlato nebo stříbro, můžete zkusit alternativní materiál, totiž porcelán. Vskutku originální kousky nabízí značka Shit Happens. Prsten, který jsme pro vás vybrali, je z kolekce When.

Debut Gallery je stvořena pro lidi, kteří chtějí kvalitu, autenticitu. Mimořádné koncentraci neotřelých nápadů, kreativity a pozitivní energie, která z vystavených kousků vyzařuje, dává vyniknout příjemně nekomplikovaný interiér galerie a nebývale věci znalý a odborně fundovaný personál. Je radost tady nejen nakupovat, ale třeba se jen zastavit, pokochat, vyzkoušet... "MAKE A DEBUT! Název naší galerie má dvě roviny," zdůrazňuje majitelka Debut Gallery Kateřina Rezková a dál vysvětluje: "Jedna je ta, že nás baví objevovat nové designéry a umělce, propagovat jejich čerstvé práce, uvádět jejich tvorbu do života. A druhý je pohled zákaznický. Udělejte si radost. Dovolte si pořídit něco výjimečného, něco co prošlo láskyplnýma rukama, co je vytvořeno s největším zaujetím. Dopřejte si vlastní debut, vykročte z davu, ozdobte se jedinečným šperkem nebo svůj byt dekorací, která vás potěší."

Náramek Virus (c)ZORYA design Daniel Pošta & Zdeněk Vacek, materiály: krystaly, růžová říční perla, len, magnetické zapínání, polyamid
Náramek Virus (c)ZORYA design Daniel Pošta & Zdeněk Vacek, materiály: krystaly, růžová říční perla, len, magnetické zapínání, polyamid

Náhrdelník Virus (c)ZORYA design Daniel Pošta & Zdeněk Vacek, materiály: krystaly, růžová říční perla, len, magnetické zapínání, polyamid
Náhrdelník Virus (c)ZORYA design Daniel Pošta & Zdeněk Vacek, materiály: krystaly, růžová říční perla, len, magnetické zapínání, polyamid

Stříbrné a pozlacené prsteny Naive(c) Eva Růžičková
Stříbrné a pozlacené prsteny Naive(c) Eva Růžičková

Porcelánový prsten When (c) Shit Happens
Porcelánový prsten When (c) Shit Happens


Galerie a design shop Debut Gallery
Malé náměstí 12, Praha 1
Otevřeno je každý den od 11:00 do 20:00 hodin
www.debutgallery.cz
 Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.