Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Ručně vyráběné vintage pánské a dámské tašky italské značky CAMPOMAGGI patří k těm vzácným druhům zboží, které nevyjde z módy po jedné sezóně, ale s přibývajícími léty nabývá na hodnotě. CAMPOMAGGI nechybí v sortimentu nového concept store the DOGS v centru Prahy, jediného kamenného obchodu nabízejícího top "high street" značky v České republice.

Značka CAMPOMAGGI, symbol italské dokonalosti ve zpracování kůže, vyrábí kabelky, desky, pouzdra, nákupní a cestovní tašky s výrazným rukopisem svého zakladatele, návrháře Marca Campomaggiho. Vznikla v roce 1980 původně jako pánská kolekce, postupně se začala věnovat i ženám, které nechtějí splynout s davem, mají rády jedinečné a nadčasové kousky.

Značka CAMPOMAGGI
Značka CAMPOMAGGI


Aktuální kolekce podzim/zima 2013-2014 odráží zkušenosti, know-how a respekt k řemeslné tradici v atraktivním spojení s nápaditými inovacemi. Pro muže jsou tady batohy, cestovní tašky a aktovky praktických, univerzálních tvarů s charakteristickými detaily, například odnímatelnými ramenními popruhy či odepínatelnými kapsami. Pozoruhodná je například víceúčelová rozměrná nákupní taška z plátna a kůže, kterou lze sbalit do menší a kompaktnější verze. Kufřík z hovězí kůže je ideální na 48 hodinovou pracovní cestu, díky dvojité symetrické chlopni může být rozdělen na dvě části, jedna na věci do kanceláře a jedna na oblečení. Dámská kolekce je elegantní, lehká a velmi ženská. Kůže je opět zpracována neobvyklým, efektním způsobem za použití techniky laminátu, takže je extrémně měkká, skvěle vypadá a je i velmi příjemná na dotek. Cvočky s krystaly Swarovski jsou leitmotivem večerních kabelek, zdobí i zavírání kabelek pro denní nošení, v zářivých detailech jsou použity také na nákupních taškách a batozích a jako okouzlující rámování zámků. Některé modely krášlí přírodní kameny, chytře připevněné ke kůži. Barevná škála zahrnuje odstíny od červené po zelenou, od béžové ke koňakové, od pískové po černou, včetně šedé, zářivě žluté a fuchsiových tónů. Nejrůznější taštičky spolu s mini nebo maxi unisex náramky doplňují kolekci unikátním dotekem glamour půvabu.

Značka CAMPOMAGGI
Značka CAMPOMAGGI


U zrodu značky CAMPOMAGGI stál v roce 1980 návrhář Marco Campomaggi. Ovlivněný uměleckým nadáním svého otce sochaře už na střední škole šil své první tašky ze staré kůže, pak je zdobil kovovými cvoky a prodával spolužákům a každému, kdo o ně měl zájem. K jeho překvapení šly jeho výtvory na odbyt a on pochopil, že by jej talent mohl skutečně živit. Tašky CAMPOMAGGI odrážejí charakter a životní filozofii svého tvůrce, která směřuje k návratu k prapůvodním potřebám, k vytrvalému úsilí o splnění osobních snů, kreativitě. Všechny produkty jsou opatřeny logem CAMPOMAGGI a koženým štítkem, ten zobrazuje jednak Teodorano, Marcovu rodnou vesnici nacházející se v samém srdci regionu Romagna, a datum jeho narození, 25. únor 1961. Na kovových částech, jako jsou cvočky a nýty, je vyobrazen symbol ryby - znamení zvěrokruhu designéra a jedna z jeho největších vášní, pokud jde o záliby a jídlo.

Tašky CAMPOMAGGI jsou vyrobeny ze stoprocentní italské kůže, pocházející z nejlepších koželužen v Santa Croce sull´Arno, pomocí důkladného a propracovaného procesu. Pečlivě vyčiněná hovězí kůže se vypere v sudech obsahujících speciální vybraná rostlinná barviva, bez použití chromu. Vintage vzhled každé tašky je výsledkem tzv. "piece-dying" techniky a sofistikovaného postupu, kde není nic ponecháno náhodě. Použité látky, plátno nebo len, jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Heterogenní barva povrchu kabelky, téměř zoxidované příslušenství, patrný rozdíl mezi jednotlivými taškami stejného typu jsou výsledkem, kterého chce CAMPOMAGGI dosáhnout a který dělá každý kus jedinečným a originálním. Vysoce kvalitní kůže odolává času, v průběhu let se stává ještě měkčí a atraktivnější.

the DOGS Concept store, Skořepka 9, Praha 1

Značka CAMPOMAGGI
Značka CAMPOMAGGI
 Udělejte si radost novou kabelkou
Hitem letošního roku jsou síťovky
Nesmrtelné klasiky i letošní hit - ledvinky
Výlet do jiné galaxie
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Radost darovat
Dokonalý doplněk každého outfitu
Všechny barvy zimy
Ručně malované Sicily Bag v Praze
Celoroční nezbytnosti
Nostalgické vzpomínky
Furla: made in Italy
Do letního města
Ferragamo představuje Studio Bag
Dokonalé doplňky
Rebelující multibags

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.