Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Značka dámských bot Tamaris v Česku odstartovala ojedinělou kampaň, v rámci které představuje revoluční novinku v prodeji obuvi. Jedná se o unikátní aplikaci pro chytré telefony, která umožňuje prohlížení obuvi ve 3D animaci přímo z pohodlí domova. Pomocí jednoho kliknutí si lidé mohou důkladně prohlédnout nejen vybranou obuv, ale i další modely z nejnovější kolekce.

Nová verze aplikace Junaio- App je určena pro všechny majitele mobilních telefonů s operačním systémem iOS a Android. Lidé si mohou tuto aplikaci snadno stáhnout do svých chytrých telefonů v obchodech AppStore nebo Google Play. Poté, co svůj telefon namíří na fotku vybraného modelu například v časopise, příslušná bota se jim zobrazí ve 3D animaci. Zde si ji mohou prohlížet z různých úhlů, libovolně přibližovat či oddalovat. "V rámci vizualizace 3D se mohou zákazníci detailně podívat na strukturu podšívky nebo podpatku, a to nejen u vybraného modelu z fotky, ale i dalších bot. Dalším kliknutím pak lze přejít na mobilní optimalizované stránky Tamaris, kde jsou k vidění také ostatní modely kolekce," uvedla Iva Macháčková, jednatelka společnosti Afeli, která již řadu let buduje značku Tamaris v České republice. "Díky aplikaci lze rovněž vyhledat nejbližší prodejnu, ve které se Tamaris prodává. V budoucnu se navíc počítá s tím, že aplikace ukáže, kde se vybraný model obuvi v požadované barvě a velikosti nachází, a také nejkratší cestu, jak se k ní dostat," doplnila Macháčková s tím, že tak to již funguje v Německu.

Nový trend v prodeji obuvi: virtuální výběr bot ve 3D
Nový trend v prodeji obuvi: virtuální výběr bot ve 3D


Vlivem moderních technologií se mění i chování zákazníků a jejich potřeby. Smyslem nové aplikace je usnadnit lidem jejich každodenní život. "Snažíme se Tamaris přiblížit i pracovně vytíženým ženám, které nemají dostatek času procházet obchody a vybírat z velkého množství zboží. Pro tyto ženy může být ideálním řešením to, že si mohou vybrané modely prohlédnout v pohodlí domova či kanceláře," vysvětlila výhradní distributorka značky Tamaris v České republice Iva Macháčková. Systém aplikací pro chytré telefony byl poprvé rozšířen mezi partnerskými společnostmi značky Tamaris v Německu. Nyní mohou spotřebitelky najít adresy prodejen a obchodů s Tamaris po celém světě. Podle majitelů společnosti Wortmann, která vyrábí a formou regionálních zastoupení distribuuje obuv značky Tamaris, bude tento distribuční kanál prodeje neustále nabývat na důležitosti.

O obuvi Tamaris
Tamaris je jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších obuvnických značek v Evropě. Boty Tamaris se vyznačují optimálním poměrem ceny ke kvalitě a důrazem na aktuální trendy. Kolekce obuvi Tamaris je nabízena ve třech liniích. Linie Tamaris zahrnuje elegantní kožené modely a pohodlnou business obuv. Tamaris Trend je designově orientovaná a mladá linie vysoce módní obuvi. Boty z linie Tamaris active jsou určené především pro volný čas a kladou důraz na pohodlné nošení.
 
Tagy: Tamaris
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Řekněte své "ano" stylově
Nekonečné léto
Buďte hrdá a sama sebou
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Nový design a budoucnost běhu s adidas Ultraboost 19
První butik Christiana Louboutina v Praze
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
A Decade of Love
Nové a inspirující trendy
Od hlavy až k patě v konopné kolekci
Vneste do svého života zlato
Podzim ve znamení stylu
Zasloužíš si to nejlepší... Vždy
Force is Female
V suchu a teple od hlavy k patě

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.