Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.V Marks & Spencer je již tradicí, že červen patří dobrým skutkům. Tentokrát se rozhodli charitativní akci spojit s podporou mladých návrhářů z Ateliéru Módní tvorby UMPRUM. Výsledek spolupráce, tedy látkové tašky v celkem třech stylových designech, bude poslední týden v červnu k zakoupení ve všech prodejnách M&S za 100 Kč/kus. Zákazníci si také budou moci koupit magnet za 20 Kč nebo přispět na sbírku do kasičky libovolnou částkou.

Celý výtěžek z prodeje tašek, magnetů a dobrovolných příspěvků poputuje do neziskové organizace Dialog Jessenius o.p.s., se kterou již třetím rokem spolupracujeme na charitativních projektech. Cílem je tentokrát rekonstrukce dětské čekárny pro děti se sluchovým postižením na oddělení ORL ve Fakultní nemocnici v Ostravě.

Marks & Spencer: Červnová charita ve spojení s módou - tašky z UMPRUM
Marks & Spencer: Červnová charita ve spojení s módou - tašky z UMPRUM


"Dlouhodobým záměrem Fakultní nemocnice Ostrava je zkvalitnění a zpříjemnění prostředí všech vyšetřoven a čekáren, ve kterých pacienti tráví čas před konzultací s lékařem nebo před samotným výkonem," říká tiskový mluvčí nemocnice Tomáš Oborný. "Jednou z priorit je humanizace dětských čekáren foniatrické a logopedické ambulance naší otorinolaryngologické kliniky, kam na vyšetření přicházejí malé děti s vadami řeči a děti před a po implantaci kochleárního implantátu. Finanční dar, který nemocnice od společnosti Marks & Spencer obdrží, umožní urychlení tohoto záměru."

Marks & Spencer pomáhá dělat dobrou věc každý rok
Minulý rok M&S z peněz vybraných jarní sbírkou postavili na podzim dětský koutek na poliklinice Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí v Praze. Od listopadu 2013, kdy byl nový koutek otevřen, je tak o děti onkologických i dalších pacientek během návštěvy nemocnice dobře postaráno.

kde: ve všech českých prodejnách Marks & Spencer
kdy: od 20. 6. do 22. 6. 2014


Marks & Spencer: Červnová charita ve spojení s módou - tašky z UMPRUM
Marks & Spencer: Červnová charita ve spojení s módou - tašky z UMPRUM


O Dialog Jessenius o.p.s.
Dialog Jessenius o.p.s. se snaží pomáhat v léčbě, a to jak poskytnutím informací svým projektem "Průvodce onemocněními", tak zpříjemněním času, který nemoc vyžaduje. Tentokrát se vybrali čekárny na ORL klinice Fakultní nemocnice v Ostravě, aby dětem s postižením sluchu a vadami řeči zpříjemnili čekání při jejich nesnadném údělu a pravidelných návštěvách zdravotnického zařízení.
 
Tagy: Marks & Spencer
Svatomartinské slavnosti jako každý rok na Náplavce
Zklidněte svoji mysl a načerpejte energii
Už po sedmé Pivo na Náplavce
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Máj je lásky čas a také čas růžových vín
Unikátní projekt PLEŠOUNI
Praha jako první oslaví 20. výročí Matrixu
Pro vaši lásku. Na věky věků
Správná kombinace hudby, vůně i obrazu
Staňte se na pár hodin designérkou a sestavte si vlastníma rukama koženou kabelku
Láska pro všechny, koho máte rádi
Soutěž ukončena: Vyhrajte kotníčkové Phoenix Lace Boot
Oslavy 100 let Medy Mládkové
Na farmářské trhy dorazily Vánoce
Splňme seniorům vánoční přání
Heřmaňák oslavil rok bez obalů

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.