Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Jelínci se na letošní léto v ateliéru Deers v Chodské 3 připravují opravdu poctivě a nebojí se barev. Inspirujte se pro své nadcházející cesty a vylaďte svůj outfit do veselých barev.

Jelínci připlouvají v námořnickém zdobení pruhů a proužků ozdobeni kotvičkami i stylovými námořními uzly, ozdobeni třpytivými Swarovski komponenty. Odvahu Vám dodají na rozbouřeném moři i na souši.

www.deers.cz
www.deers.cz


Neon vládne létu již podruhé. Neonoví jelínci si našli své oblíbence a hlasí velký comeback. Pořiďte si neonový šperk Deers v jasně růžové, zelené nebo žluté a nikdo vás nepřehlédne.

www.deers.cz
www.deers.cz


Limitovaná kolekce "Ostrov podkladů" 
Jelínky baví podmořský svět stejně jako nás a vábí je nekonečným množstvím barev a tvarů. Vklouzněte do tyrkysově modré vody, nechte se unášet na vlnách s nádechem tajemství a objevte svůj ostrov pokladů.

www.deers.cz
www.deers.cz


Velká letní soutěž
Od 21. června, tematicky k magické Svatojánské noci, startuje Velká letní soutěž - "LETNÍ SELFIE S DEERS", která potrvá do konce srpna. Pravidla jsou jednoduchá. Vyfoťte se stylem "selfie" fotky s jedním nebo i více jelínky Deers a fotku pošlete na email atelier@deers.cz s heslem: Selfie s Deers.

Soutěží se o ceny, které potěší všechny vaše smysly. Vyhrát můžete poukazy na šperky Deers spolu s gurmánskými zážitky, parfémy i luxusní kosmetikou. Hlavní výhrou pak bude možnost se na jeden den stát součástí týmu Deers a podílet se tak na přípravě třpytivé kolekce.

www.deers.cz
www.deers.cz


Kdo jsou Deers?
Šperky s jelínky jsou v prodeji od roku 2005. Od konce roku 2009 Kamila Písaříková založila značku Deers, pod kterou navrhuje a tvoří. Značka je chráněna autorským zákonem. Každý jelen je originál, každý je precizně ručně zpracován a nazdoben má své jméno a je v prodeji i s náhradními díly. Brože, luxusní náhrdelníky, přívěsky, čelenky, náušnice, prstýnky a další druhy šperků s jelínky, to vše najdete pod značkou Deers. Exkluzivitou je ŘÁD TŘPYTIVÉHO JELÍNKA a limitovaná edice autorských kabelek s jelenem Envelope Dara bags for Deers. Používáme broušené třpytivé komponenty Made With Swarovski Elements. Šperky jelínků Deers si za svou dobu, co existují, získaly mnoho fanynek a fanoušků, kteří stále častěji doplňují svá jelení stáda. Osvětu dělají u nás v České Republice i za hranicemi.

Značka Deers se představila na Designbloku 2010 i 2011. V září 2011 prezentovala své šperky Kamila Písaříková v Bruselu v Pražském Domě. Stádečka šperků s jelínky Deers.cz putovala skoro do celé Evropy i mimo ni. Zákaznice si jelínky oblíbily například v Japonsku, Americe, Mexiku. V prosinci 2011 představila autorka Kamila Písaříková svůj první koncept Deers pop-up shop, který se koná pravidelně několikrát do roka a přináší zákaznicím možnost osobního přístupu v nakupování i limitované kolekce. V České Republice patří mezi zákaznice Deers i známé tváře. Šperky s jelínky Deers.cz nosí například Chantal Poullain, Eliška Kaplicky, Zuzana Stivínová, Míša Maurerová, Eliška Balzerová, Hana Wagnerová, Jitka Schneiderová, Nikol Kouklová. V roce 2012 se jelínci Deers představili i na Olympiádě v Londýně a nosí je tak i Bára Špotáková, Petra Kvitová a Štěpánka Hilgertová. Svůj Řád třpytivého jelínka vlastní i Madeleine Albright, pro kterou byl speciálně vytvořen na míru při jejím křtu knihy Tajná řeč broží v roce 2010.

Každý půlrok vznikají ucelené kolekce, které mají jednotný charakter, specifické barvy a zdobení. Designové kolekce jsou vytvářeny speciálně i pro jednotlivé fashion obchody dle tématu či stylu daného obchodu či značky. V e-shopu www.deers.cz/eshop zákaznice najdou každý týden nové šperky z kolekcí, úplné novinky a luxusní exkluzivity, které existují pouze v jednom kuse. V ateliéru v Praze na Vinohradech najdete i showroom, kde je k prohlédnutí i k prodeji vždy aktuální kolekce. Novinkou jsou také tématické dny pro stálé zákaznice.

Šperky jelínků DEERS jsou v prodeji v těchto kamenných obchodech 
ABC Art and Books, Galerie Gask, Julius fashion shop, La Femme Mimi, Pour Pour, Mata hari, Debut Gallery, Tribu, Design Hotel Romantick

Kontakt
BcA. Kamila Písaříková
Ateliér & Showroom
Chodská 3, 120 00 Praha 2
e-mail: kamila@deers.cz
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2014


Ó takový jako ty
Diamanty od ALOve pomáhají dětem
Šperky pro naše nejmenší
Pandora nám rozkvetla do krásy
Pro vaši lásku. Na věky věků
Láska pro všechny, koho máte rádi
Výrazné náušnice
The Last Supper
Už máte své Téčko?
Svěží, lehké a magické
Tik tak tik tak
Minulost se spojila se současností
České klenotnictví ALO diamonds kupuje rodinné šperkařství HALADA
Papírové květy
Váš styl je vaším podpisem
ALOve Glamour

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.