Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Všichni to známe až moc dobře: jeden kufr, omezená celková hmotnost do letadla anebo prostor v autě, kvantum oblečení a velké dilema: co si s sebou vzít na dovolenou za tašku nebo kabelku?

Večer chcete chodit na drink nebo zmrzlinu do elegantních barů a restaurací, přes den na pláž či na výlety, kde je zase zásadní pohodlí a to, abyste si kvůli byť krásné, ale naprosto nepraktické kabeličce nestrhaly záda. Takže psaníčko na večer, plážová taška na ručníky a batůžek do města? Doma by to šlo, ale do kufru je asi všechny nenarvete. Co s tím? Skutečně spásným řešením je pro tuto situaci variabilní taško-batoh, který dovede být nosný, praktický a pohodlný, když je zapnutý na dva popruhy na zádech - a zároveň elegantní a módní nošený přes rameno jako kabelka.

Originální variabilní kožená kabelka Franco Arazzi
Originální variabilní kožená kabelka Franco Arazzi


Model Cucullus českého ateliéru Franco Arazzi je v celokoženém provedení, takže si můžete být jistí, že se jedná o "držák", který přečká i ty nejnáročnější túry.

Kůži získávají majitelky z oveřených zdrojů. Nemusíte se tedy o jejich kabelky a tašky ochuzovat, ani pokud se raději koženým výrobkům z třetího světa vyhýbáte. Kabelka je praktická i uvnitř: skrývá připínací koženou taštičku na zip s kapsou na mobil a karabinku na klíče.

Do kabelky se vejde dokonce i menší notebook či tablet nebo knížka (do velikosti 33 x 22,5 x 3,5 cm). Dá se dobře složit, aniž by se poničila, a je velmi lehká. Kabelky se šijí na zakázku, zákaznici si mohou zvolit barevnost z aktuální nabídky kůží. Cena (dle ceny materiálu použitého na konkrétní zakázku): 2 548-2 894 Kč.

Originální variabilní kožená kabelka Franco Arazzi
Originální variabilní kožená kabelka Franco Arazzi


FRANCO ARAZZI
info@francoarazzi.cz, tel: 777 211 796, 720 495 786
www.francoarazzi.cz, www.facebook.com/FrancoArazzi
 
Tagy kolekce: jaro-léto 2014


Inspirace světem hudby a rytmu
Pohádkové krystaly
Klasické tvary
Nové odstíny X Jewellery
Výstava zahájena
Blahnikovy Hangisi z křišťálů Preciosa a české krajky
Charitativní gala večeře Manolo Blahnika
Pop-artový kousek
#MySwatch
Sportovní kousky
Rihanna & Manolo
Tělové tóny pro každého
Natural Beauty
Saténová inspirace
ALOve září všemi barvami duhy
Krystaly od Preciosy na botách Manolo Blahnika

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.