Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Klasika dostane na podzim novou podobu, která je ztělesněná v pěti trendech. Ty zaručují, že každá moderní žena najde v nové kolekci kousky, které zvýrazní přirozenou krásu. V sezóně podzim/zima 2014 se praktická funkce oblečení spojuje s nejnovějšími světovými trendy, Marks & Spencer navíc neustále dbá na velmi precizní krejčovské zpracování a používá ty nejkvalitnější materiály. Výsledkem je jedinečná a poutavá kolekce, která zabezpečí správný refresh vaší garderóby.

The Arts
Bohatá koláž barevných tónů a zpracování, které vytvářejí vskutku dramatické textury. Dekadentní zdobení a bohaté květinové potisky se tu střetávají s umělou kožešinou.

Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014
Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014


Modernist
Minimalismus tu narušují barevné plochy, které ukazují nový směr potisku. Ve výsledku jsou to výrazné modely, které přinášejí opravdu odvážnou aktualizaci šatníku v nové sezóně.

Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014
Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014


Down Town
Pastelové barvy tu doplňují kovové prvky a textury. Ikonické tvary jsou navrhnuty s důrazem na ženskost. Z barev dominuje chrpová modř. Pronikavé žakárové tkaniny a výrazné lesklé vrstvy působí nápadně a moderně.

Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014
Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014


Gentle Woman
Luxusní vrstvy kašmíru a vlny v pudrových tónech udávají směr tomuto trendu. K tomu potisk na hedvábných látkách a barevné prvky z umělé kožešiny tvoří perfektní kontrast na pohled i dotek. Přepychové materiály v kombinaci s intenzivními ženskými odstíny ukazují směr v oblékání každé moderní ženy.

Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014
Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014


Simple Luxe
Je to puristické objevování luxusu. Střetávají se tu jemné materiály a elegantní krejčovské umění. Výsledkem je perfektní a sofistikovaný vzhled. Tmavá červenohnědá a teplé odstíny šedé pomáhají navodit jemný maskulinní look.

Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014
Marks & Spencer: kolekce podzim/zima 2014
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2014


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.