Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Kolekce, která na nás působí, jako bychom ji už někde viděli, apeluje na kolektivní nevědomí a simuluje naši afektivní paměť. Nikdy nás neomrzí tyto nadčasové kousky - jsou to naši věrní přátelé. Podléháme jejich kouzlu a těšíme se z toho, že je můžeme oblékat - znovu a znovu. Nerozlučnou společnost ´starých známých´ pohodlných a osvědčených kusů oblečení sem tam narušuje něco pronikavě nového - moderní, výrazně styloví ´nově příchozí´, kteří otevírají tolik milovaný šatník novým kombinacím a široké krajině možností.

Louis Vuitton je země kontrastů. Časem mnohokrát prověřený a ušlechtilý odkaz této značky drží prst na tepu doby díky své vášni pro objevování nového.

Louis Vuitton, kolekce podzim/zima 2014 - 2015
Louis Vuitton, kolekce podzim/zima 2014 - 2015


Značka Louis Vuitton, která odvážně a s imaginací proplouvá desetiletími, přináší do světa módy neustále nové stimuly, které čerpají z retrospektiv i vnášejí svěží pohled. Nádherně měkká kůže s přírodním zrnem v kontrastu s hybridními materiály. Odvážné, výrazné barvy v kombinaci s tlumenými půltóny.

Techniky ruční řemeslné práce jsou inovovány v duchu těch nejmodernějších technologií. Tato první kolekce vypráví příběh kvality a úrovně zpracování, jichž lze dosáhnout pouze moderními metodami. Její těžiště spočívá v několika stěžejních kusech a celé téma je ponecháno volné interpretaci.

Kolekce je živoucím důkazem toho, že to, co je dnes považováno za nadčasové, bylo kdysi inovativní a nové. V případě této kolekce, to nadčasové je právě teď.

Louis Vuitton, kolekce podzim/zima 2014 - 2015
Louis Vuitton, kolekce podzim/zima 2014 - 2015

Louis Vuitton, kolekce podzim/zima 2014 - 2015
Louis Vuitton, kolekce podzim/zima 2014 - 2015


Barvy & vzory
Jemná barevná paleta
(béžová, červená, modrá, černá, bílá)
Motivy: Indické vzory a vzory inspirované šedesátými lety
 
Tagy: Louis Vuitton

Tagy kolekce: podzim-zima 2014


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.