Nadcházející léto bude plné vzrušující a rozmanité módy. V kolekcích značek najdete nepřeberné množství nových barev a vzorů, jež vzbuzují touhu po slunci, moři a písčité pláži.
V detailech kolekce "IKSIKS" Zdeňky Imreczeové, kterou představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week pro sezónu jaro/léto SS19, se graficky znázorňuje písmeno X a jeho typografický patern.
Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování.
 
 
Česká klenotnická značka ALOve představuje novou kolekci Glamour.
Pro podzimní a zimní sezónu se tak můžete těšit na impozantně silný, avšak přesto ženský styl, který vás neokouzlí jen výraznými barvami, ale i kvalitními materiály.
Kolekce podzim-zima 2018 značky IMRECZEOVA, která byla představena na MBPFW, odráží inspirace z dalekého severu.
Karen Millen se v letošním roce dívá na kolekci workwear z nového úhlu pohledu, který vyjadřuje ženskost, moderní siluety a promyšlené zpracování.
Dámská kolekce je plná ženské elegance a hravosti, která rozvíjí nové trendy, inspirované historickými archivy Salvatore Ferragamo.
Mezinárodní dvojice talentovaných designérek Alicia Declerck z Belgie a Zhanna Belskaya z ČR představily kolekci jaro-léto 2018.
Nové menu v Buddha Bar restauraci v Praze nabízí netradiční kombinace a ojedinělý způsob servírování pokrmů.Představujeme vám Best of British - kolekci oblečení a doplňků prvotřídní kvality, která ztělesňuje to nejlepší z britské módy. Těšte se na ikonické kousky ušité z těch nejlepších materiálů. Best of British je totiž oslavou britského umění a kreativity.

V sezóně podzim/zima 2014 se ke slovu dostanou tradiční britské vzory v modernější podobě: květovaný žakár, rybí kostra a káry si skvěle rozumí s výraznými siluetami a důrazem na detail. Barevnou paletu utvářejí zemité tóny s nápadnými detaily, jemná námořnicky modrá a hřejivě rezavá vyvažují žhavě červenou a královskou modř v luxusní, zářivé podzimní variantě.

Marks & Spencer kolekce Best of British
Marks & Spencer kolekce Best of British


Dámská kolekce celkem nabídne kolem 50 kousků včetně kabátů, kožených doplňků a obuvi. Celá kolekce byla ušita ve Velké Británii z pečlivě vybraných látek od britských dodavatelů, nechybí tu proslulé skotské pleteniny, svrchníky z Manchesteru a obuv z Northamptonshire. První kousky z Best of British můžete pořídit v prodejně M&S Melantrich na Václavském náměstí již v půlce září.

Marks & Spencer kolekce Best of British
Marks & Spencer kolekce Best of British
 
Tagy: Marks & Spencer

Tagy kolekce: podzim-zima 2014


Pro jedinečné chvíle
Projděte se podzimem
Prožijte podzim se stylem
I na podzim můžete ve městě vypadat elegantně a mít nohy v teplíčku
Nohy pěkně v teplíčku
Vyzbrojte se do zimy
Přivítejte novou sezónu
Pro sladké sny a dobrou noc
Léto se nezadržitelně blíží
Archivní modely jedinečného návrháře Alexandra McQueena v Centru Chodov
Kultovní české Botasky dostaly nový barevný facelift
Buďte hrdá a sama sebou
Perfektní jarní kousky pro osvěžení šatníku
Gang postaviček z kultovního komiksu Peanuts si hrají u Levi´s
Vykročte do nadcházející sezóny s novou stylovou obuví
Jarní modely trochu ikonické, a také ironické

Starší články v archivu najdete zde

© Nexus Multimedia, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena I 2010 – 2012
Webdesign, logotyp a správa bez písemného povolení redakce je další publikování webu zakázána.